Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Pinku 900 dinara do aerodroma

+18
boki705
magnum
mrgud
noddy
taxi -ja
Slave
as
babici
ozalosceni
VENELUME
trg
plavi
to je to
ka5an
Moravac
Zokenzi
struja
maradona
22 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od magnum Čet 24 Sep 2009, 19:15

Bio danas,par sati,drugim poslom-Zlajini se razbiše i tamo i ovamo! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od maradona Čet 24 Sep 2009, 19:36

Ali treba sacekati kao 25. po redu ili kao u nedelju 44.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od to je to Čet 24 Sep 2009, 20:01

Maradona 25 na aerodromu i nije neki problem a zamisli 10 ili 13 na toplani dodje mu na isto samo sto je voznja drasticno manja, nemoj da se nerviras navici ce te se vec na 900 dindzi.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od Moravac Čet 24 Sep 2009, 20:27

e zbog tog navikavanja propadamo lagano ali sigurno! :vzz:
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od to je to Čet 24 Sep 2009, 20:58

Kolega mi propadamo zbog gradske ne aktivnosti i korupcije koja vlada u Srbiji. Evo mene zivo interesuje kako ce da funkcionise poredak na Aerodromu od ponedeljka. Koliko cujem da ce inspekcija da odredjuje spisak i ostala pravila ponasanja za Rupu. Navikavanje & prezivljavanje
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od Moravac Čet 24 Sep 2009, 23:32

Bojim se da ce se ovi "snalazljivi" i u toj novonastaloj situaciji snaci!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od Moravac Pet 25 Sep 2009, 07:47

Potpuno si u pravu! Veliki broj kolega bi rado presli u samostalce iz revolta prema popustu i svim ostalim izmisljotinama, ali problem je sto bi kao samostalac mogao da vozim samo one koje se ne razumeju u taksi problematiku ovog grada, jer su se snalazljivi "potrudili" da tako bude! Svakom postenom coveku smetaju oni koji to nisu i rado ih se klone!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od mrgud Pet 25 Sep 2009, 07:53

"Snalazljivi" ce ici u "rupu" ako plate nekome, kao ovi do sada sto su placali "narodnoj miliciji", a ako platis onda moras i da krades, kraduckas, varas, zakidas, otimas. Tako da ce opet lopovi da profitiraju, a ko misli da moze posteno da radi taj ce "Mecki na rupu" da ode. Nije valjda da neko misli da se to "neko" setio da posteno raspodeli kolacic sa aerodroma. Bice samo jos gore, Srbija je ovo, bre, braco.
mrgud
mrgud
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 185
Godina : 57
Location : BGD
Datum upisa : 02.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od maradona Pet 25 Sep 2009, 14:11

to je to ::Maradona 25 na aerodromu i nije neki problem a zamisli 10 ili 13 na toplani dodje mu na isto samo sto je voznja drasticno manja, nemoj da se nerviras navici ce te se vec na 900 dindzi.
Nisam rekao da je 25. problem nego 44.,jer sam to ovde na forumu procitao,a veruj mi da deseti nije nikakav problem na toplani u koje doba god hoces,i nemoj da pocinjes,nisam nikog i nista popljuvao po bilo kom osnovu,jer vama cim covek nesto napise odmah ospete paljbu,a drugo necu i ne zelim da se naviknem na 900 dinara,takva voznje propustam ili vozim eventualno iz centra grada ili sa NBGD,sa periferije NE,a posto su pocele budale da primaju te voznje u pinku,nadam se da vam nece uticati na vas razradjeni aerodromski posao.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od boki705 Pet 25 Sep 2009, 16:37

mrgud ::ako platis onda moras i da krades, kraduckas, varas, zakidas, otimas. Tako da ce opet lopovi da profitiraju.
Nije valjda Velja postao vlasnik BTV? :smx:
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od taxi -ja Pet 25 Sep 2009, 18:19

maradona
a posto su pocele budale da primaju te voznje u pinku
Mislim da nebi nikoga smeo i nebi treba da nazivas "BUDALOM "' jer delite(delimo) isti hleb i ko zna da li ces ti nekada ako ovo potraje a nevidim da nece istu tu voznju biti primoran da stipas kad pocnu da stizu dazbine i drugi prohtevi. Zato daj da trazimo sta nam je ciniti a ne vredjati nekoga koji zeli jer nema drugog izbora to mu je nametnuto i pridrzava se pravila.
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od to je to Pet 25 Sep 2009, 18:44

maradona ::
Nisam rekao da je 25. problem nego 44.,jer sam to ovde na forumu procitao,a veruj mi da deseti nije nikakav problem na toplani u koje doba god hoces,i nemoj da pocinjes,nisam nikog i nista popljuvao po bilo kom osnovu,jer vama cim covek nesto napise odmah ospete paljbu,a drugo necu i ne zelim da se naviknem na 900 dinara,takva voznje propustam ili vozim eventualno iz centra grada ili sa NBGD,sa periferije NE,a posto su pocele budale da primaju te voznje u pinku,nadam se da vam nece uticati na vas razradjeni aerodromski posao.

Ma ne pocinjem ja nista samo pisemo nasu muku i probleme a to da li ces da biras ili ne to je tvoje pravo ako ti dozvole, ja licno ne biram nista sta god dodje u 10 minita ja konkurisem ako mogu da ispostujem vreme. Nisam ni ja voleo te aerodrome kad sam presao iz Pinka u BTV nisam hteo da stanem na Aerodrom da se prijavim i dan danas izbegavam da se prijavim ako sam preko 15-sti na redu neki put se zeznem neki put ne.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od boki705 Pet 25 Sep 2009, 19:10

Avgust, nedelja popdne, pripeklo pa boli. Pitam koj bi bio u rupi, kaze zena 17-ti. Odustanem ja i prvac blokovi. Ne stigoh do Grand kafe, ovi iz rupe svi odose a dispecer vapi za vozilom... Ne retko, bilo je i toga
I meni se prijatelju utroba okrene kad mi kaze drugi ulaz a da je dalje od centra (po prvoj pa nema refunacije), ali ajd sad... Kad bi isterivao mak na konac, nista od racuna, skolaraca, treninga i frizidera ne bi bilo pokriveno. Sje**ni smo svi mi odavno i sva nasa poslovanja i pazari su samo privid, tako da bilo kakovo etiketiranje kolega sto prihvataju neke voznje...
:nzn:
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od maradona Pet 25 Sep 2009, 20:46

Dobro,nisam trebao da koristim taj izraz,izvinjavam se.Ali mislim da je besmisleno da vozite iz Kaludjerice ili Borce do aerodroma bez ikakve refundacije,mi to zovemo Gladni i Zedni itd. da vas ne smaram.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od taxi -ja Pet 25 Sep 2009, 22:59

OK u pravu si Maradona ali da je samo to pa besmisleno je uopste raditi na ovu bedu sa bilo kojim vidom popusta ali kad se nesto mora i namece onda nema druge nego postuj pravila i radi .
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od maradona Sub 26 Sep 2009, 02:10

Da,prodje ispod zita i preko 30%popusta a i ne osetismo.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od struja Sub 26 Sep 2009, 17:09

mi to zovemo Gladni i Zedni
Svi smo mi po malo i gladni i zedni,ali bi se to u normalnom svetu zvalo zalaganje za posao (e sad sto je to zalaganje usmereno protiv nas,to je ves nesto sasvim drugo).
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od maradona Sub 26 Sep 2009, 19:43

Nismo svi gladni i zedni,nego ne cenimo sebe i svoj rad kao sto je ozalosceni to vec rekao,zato nam i jeste ovako,do sad smo trebali vec da zatvorimo ulice i dok se ne rese stvari ne odustajemo,a ne ovako j... nas ko stigne,grad sa jedne strane,popusti i rasprodaje sa druge strane itd itd itd.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od Paleolit Sre 30 Sep 2009, 15:08

...е ово је "прави" ценовник Београдских таксиста : НАРАВНО КЛИКНИ ОВДЕ !!! :yron:

....нит табле на крову нит се зна имају ли дозволе, а возе по "регуларним" ценама :blbe:
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od Dejan Sre 30 Sep 2009, 22:19

Zaživeće taj isti cenovnik i kod nas, ali tek onda kad budemo vozili za nekog

tajkuna ili vlasnika neke asocijacije.

:vzz:
Dejan
Dejan
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 94
Godina : 55
Datum upisa : 10.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od maradona Čet 01 Okt 2009, 01:07

Zar to nije site od kolege iz Pinka,necu da mu kazem broj,vidim da je stari umrezeni mobilni broj iz Pink taksija.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od Dejan Čet 01 Okt 2009, 01:20

Verovatno slucajna greska...

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Beznaslova
Dejan
Dejan
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 94
Godina : 55
Datum upisa : 10.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od Zokenzi Ned 04 Okt 2009, 21:47

Zokenzi ::
zlaja ::Malo pitanja:

1.) Šta mislite da li će i u Pinku postojati refundacija?
2.) Da li će beogradski 9801 zbog toga izgubiti ili dobiti!
3.) Da li će i Lux početi da vozi maksimalnu naplatu od 900 dinara?
4.) Da li će možda neko uvesti povratnu vožnju za 900 dinara?
5.) Da li će biti dovoljno vožnji za sve?
Pozdrav Zlaja Very Happy
Zokenzi ::MALO ODGOVORA:

1.) Mislim da neće!
2.) Dobiće 10-tak članova koji će preći iz Pinka!
3.) Veoma moguće (da bi se izborio da budu 3-ća asocijacija na aerodromu)!
4.) Jedino 9801 (ili neko divlje udruženje)!
5.) Naravno da neće, jer to nije Hitrou nego Nikola Tesla!
Pozdrav Zokenzi U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 A010
Zamolio bih Zlaju da mi kaže da li sam tačno odgovorio na drugo i četvrto pitanje, pošto su ostala tri sigurno tačna :nzn:
Nadam se odgovoru! Pozdrav Zokenzi U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 A010
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od maradona Pon 05 Okt 2009, 00:52

vidim da ti ne odgovara,verovatno smislja tu povratnu za 900 kinti ili nesto slicno,nema ga.......

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od brat saja Sre 07 Okt 2009, 07:09

Jedno pitanjce za kolege iz btv,posto u pinku niko ne zna odgovor.
Sta se desava ako se cita npr putnik do grada pa aerodrom?Da li se i to vozi za 900 din?Ili recimo primim voznju sa palasa do aerodroma a onda stranka kaze da idemo prvo na banjicu ili tako negde pa na aerodrom?
Pitao sam ovo kontrolora u pinku,i dobio sam odgovor da sve voznje koje zavrsavaju na aerodromu kostaju 900 din.To je malo nelogično,zar ne?
Kako je to kod vas reseno?
Ako je ovo tacno,to znaci da moze stranka da se vozi ceo dan po gradu,napravi racun par hiljada,a onda zavrsi na aerodromu za 900 din.
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od trg Sre 07 Okt 2009, 08:06

Pa svi forumaši znaju da popust nije dobar za taksiste? Shocked

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od to je to Sre 07 Okt 2009, 08:57

brat saja ::Jedno pitanjce za kolege iz btv,posto u pinku niko ne zna odgovor.
Sta se desava ako se cita npr putnik do grada pa aerodrom?Da li se i to vozi za 900 din?Ili recimo primim voznju sa palasa do aerodroma a onda stranka kaze da idemo prvo na banjicu ili tako negde pa na aerodrom?
Pitao sam ovo kontrolora u pinku,i dobio sam odgovor da sve voznje koje zavrsavaju na aerodromu kostaju 900 din.To je malo nelogično,zar ne?
Kako je to kod vas reseno?
Ako je ovo tacno,to znaci da moze stranka da se vozi ceo dan po gradu,napravi racun par hiljada,a onda zavrsi na aerodromu za 900 din.

Kontrola u Pinku i ne radi nista osim sto ljude iskljucuje retroaktivno.

U BTV, krenes da skupljas stranke po BG upalis taximetar a kod zadnjeg skupljanja das popust naplatis vonju iskljucis taximetar i ponovo ukljucis taximetar do aerodroma. Ako izracunas u globalu si zaradi vise para jer imas dva starta ali je i stranka opet prosla jeftinije nego da je zvala tri taxija.
Primer koji sam ja imao, studenski dom LOLA pa do stare karaburme pa onda do senjaka i onda na aerodrom, kad stavis na papir strankama se to isplati vise nego da su zvali tri taxija ka aerodromu. Sad posto nemate bonifikaciju kaO u BTV mozda i ovo ne zazivi u Pinku i Luxu, PLAGIJAT nikad nije bio bolji od ORIGINALA.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od trg Sre 07 Okt 2009, 18:02

Nije u redu da vam kradu ideju, ali stvarno, original je original :smx:

Pa nemojte ljudi po ceni originala! Dajte još veći popust, da i vi budete original :zdv;:

Salimo se!

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty To je to

Počalji od Zokenzi Sre 07 Okt 2009, 18:45

Isto tako se radi i u Pinku i u svim ostalim asocijacijama koje su iskopirale taj NEVEROVATNI ORIGINAL!!! :yron:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od brat saja Sre 07 Okt 2009, 20:12

Još niko nije to konkretno objavio,a u medjuvremenu raspolozenje medju kolegama je da se aerodromi i ne primaju,osim u trenutcima teškog očaja,kad počne brada da raste na taxi stanici.
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od Moravac Sre 07 Okt 2009, 20:19

Au.. Brate Sajo, sta ce ti ta americka zastava?
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od trg Sre 07 Okt 2009, 20:41

Vozim aerodrom za 600 din!Popust za taksi-preduzetnike koji lete avionom još 20%, znači 500 din, al da pokažu kartu na uvid!
Ja sam prvi počeo, nemoj neko da mi ukrade ideju!
ORIGINAL JE!

Znate li koliko je karta za avion, i kada ste se zadnji put vozili avionom?Treba pomoći tu sirotinju, što plaća karte od 120 e do koliko hoćeš, da ih vozimo za 300 din sa unošenjem prtljaga i ribanjem kupatila za te pare..

:smx:

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od brat saja Pet 09 Okt 2009, 23:27

Moravac ::Au.. Brate Sajo, sta ce ti ta americka zastava?

A sto,jel ti smeta?
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od Moravac Sub 10 Okt 2009, 08:25

Da prilicno! Ne ti, nego zastava okupatora dela nase zemlje!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od magnum Sub 10 Okt 2009, 22:52

Ne znaš ti Moravski, brata Saju od prošle godine!
On je jedan od onih koji misli da Srbi zaboravljaju! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od padobranac Ned 11 Okt 2009, 16:15

trg ::Vozim aerodrom za 600 din!Popust za taksi-preduzetnike koji lete avionom još 20%, znači 500 din, al da pokažu kartu na uvid!
Ja sam prvi počeo, nemoj neko da mi ukrade ideju!
ORIGINAL JE!

Znate li koliko je karta za avion, i kada ste se zadnji put vozili avionom?Treba pomoći tu sirotinju, što plaća karte od 120 e do koliko hoćeš, da ih vozimo za 300 din sa unošenjem prtljaga i ribanjem kupatila za te pare..

:smx:
ma to je meni palo na pamet odavno ali onda nemam za kartu za avion
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od maradona Ned 11 Okt 2009, 20:02

Zokenzi ::Isto tako se radi i u Pinku i u svim ostalim asocijacijama koje su iskopirale taj NEVEROVATNI ORIGINAL!!! :yron:

Tacno,svi rade po istom principu.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od plavi Pon 12 Okt 2009, 00:25

Što se bre bunite ako ne smemo da naplatimo turu do aerodroma po taksimetru( zbog raznoraznih popusta najbogatijim klijentima) kako kaže zakon ,tu su naše kolege koji poštuju zakon i voze po taksimetru...........

plavi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 208
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od maradona Pon 12 Okt 2009, 12:39

Delphy samo kako to da izvedemo?! Jer,da se ne izrazavam,znas i sam kakvi su taksisti.Da je pameti bilo bi drugacije,a ne da gazde odlucuju o ceni i popustu-Cene treba da budu takve kakve jesu i bez popusta.Ovo je samo takmicenje firmi,tj. otimanje stranaka a samim tim otimanje taksista puta clanarina(klasicna prica,gde ima vise poziva tamo idu taksisti po bilo koju cenu,makar i 50% popusta-a to se u nasem narodu kaze jajara.)

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od Slave Pon 12 Okt 2009, 19:39

Марадона увредио си јајаре...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od trg Uto 13 Okt 2009, 13:15

Što se bre bunite ako ne smemo da naplatimo turu do aerodroma po taksimetru( zbog raznoraznih popusta najbogatijim klijentima) kako kaže zakon ,tu su naše kolege koji poštuju zakon i voze po taksimetru...........


Sve te nebuloze koje ovde čujemo, biće rešene jedinstvenom cenom.

Neka se trkaju razni sa popustima, evo i ja vozim za 600 din, pa dokle izdrže ( do prvog većeg kvara) ali polako, još su nam automobilo relativno dobri, polako :dda:

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Pinku 900 dinara do aerodroma - Page 2 Empty Re: U Pinku 900 dinara do aerodroma

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu