Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentar Gospodina Teodora Gaćeša, direktor i vlasnik "Pink taksija"

+2
skembi69
taxi -ja
6 posters

Ići dole

Komentar Gospodina Teodora Gaćeša, direktor i vlasnik "Pink taksija" Empty Komentar Gospodina Teodora Gaćeša, direktor i vlasnik "Pink taksija"

Počalji od taxi -ja Pon 07 Sep 2009, 22:03

taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Teodora Gaćeša, direktor i vlasnik "Pink taksija" Empty Re: Komentar Gospodina Teodora Gaćeša, direktor i vlasnik "Pink taksija"

Počalji od skembi69 Uto 08 Sep 2009, 00:21

Bravo za Tedija i Zlaju Komentar Gospodina Teodora Gaćeša, direktor i vlasnik "Pink taksija" Kolce
skembi69
skembi69
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 76
Godina : 54
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Teodora Gaćeša, direktor i vlasnik "Pink taksija" Empty Re: Komentar Gospodina Teodora Gaćeša, direktor i vlasnik "Pink taksija"

Počalji od jerotije318 Uto 08 Sep 2009, 06:38

Свака му се дала
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Teodora Gaćeša, direktor i vlasnik "Pink taksija" Empty Re: Komentar Gospodina Teodora Gaćeša, direktor i vlasnik "Pink taksija"

Počalji od lux020 Uto 08 Sep 2009, 23:21

I na vreme dobila!

lux020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 7
Datum upisa : 25.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Teodora Gaćeša, direktor i vlasnik "Pink taksija" Empty Re: Komentar Gospodina Teodora Gaćeša, direktor i vlasnik "Pink taksija"

Počalji od VENELUME Čet 10 Sep 2009, 18:23

Pa dobro , vama iz Pinka fali još jedan predstavnik taksista pošto već imate jednog (513)
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 58
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Teodora Gaćeša, direktor i vlasnik "Pink taksija" Empty Re: Komentar Gospodina Teodora Gaćeša, direktor i vlasnik "Pink taksija"

Počalji od Paleolit Čet 10 Sep 2009, 19:55

...ма да, само нам фале још и сви представници таксиста у ПИНК-у
...ионако од нас самих не знамо шта ћемо
:bes:
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Teodora Gaćeša, direktor i vlasnik "Pink taksija" Empty Re: Komentar Gospodina Teodora Gaćeša, direktor i vlasnik "Pink taksija"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu