Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentar Gospodina Aleksandara Bijelića, član Radne grupe za taksi Skupštine Grada Beograda

3 posters

Ići dole

Komentar Gospodina Aleksandara Bijelića, član Radne grupe za taksi Skupštine Grada Beograda Empty Komentar Gospodina Aleksandara Bijelića, član Radne grupe za taksi Skupštine Grada Beograda

Počalji od taxi -ja Pon 07 Sep 2009, 22:01

taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Aleksandara Bijelića, član Radne grupe za taksi Skupštine Grada Beograda Empty Re: Komentar Gospodina Aleksandara Bijelića, član Radne grupe za taksi Skupštine Grada Beograda

Počalji od skembi69 Uto 08 Sep 2009, 00:24

Odlicno to se trazi u osinjake:Gold,Alfa,Makssis....Komentar Gospodina Aleksandara Bijelića, član Radne grupe za taksi Skupštine Grada Beograda G423717
skembi69
skembi69
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 76
Godina : 54
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Aleksandara Bijelića, član Radne grupe za taksi Skupštine Grada Beograda Empty Re: Komentar Gospodina Aleksandara Bijelića, član Radne grupe za taksi Skupštine Grada Beograda

Počalji od jerotije318 Uto 08 Sep 2009, 06:35

ОПЕТ се г-дин Александар Бијелић гузеља као наш представник а нико га од нас није изабрао ? Сад је још и члан радне групе за такси :dda:

Где иде овај свет..... :bes:
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Aleksandara Bijelića, član Radne grupe za taksi Skupštine Grada Beograda Empty Celo izlaganje g.Aleksandra Bijelica na Konferenciji

Počalji od taxi -ja Čet 10 Sep 2009, 22:40


taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Aleksandara Bijelića, član Radne grupe za taksi Skupštine Grada Beograda Empty Re: Komentar Gospodina Aleksandara Bijelića, član Radne grupe za taksi Skupštine Grada Beograda

Počalji od taxi -ja Uto 15 Sep 2009, 18:23

Aleksandar Bijelić
Član Radne grupe za taksi Skupštine Beograda

Danas treba odvojiti da nema prijateljstva, na ulici ste konkurencija jedni drugima, da li kao pojedinac, da li kao preduzeće, da li kao udruženje.Možemo da se družimo kod kuće i da pričamo o nekim inter esima, na ulici da pričamo o finansijskom interesu. U taksi službi imamo tri grupe taksista. Imate jednu grupu koja broji oko 1.500 taksista, koja je dugovala i 2001. godine na ime neplaćenih poreza, to je prva grupa od nekih 20 odsto i koja i dan danas duguje enormno velike iznose. Tu je i grupa taksista koja duguje između 100 i 300 hiljada dinara i imate treću grupu koja neće da duguje porez i uredno plaća svoje obaveze. Zakonom se neće ugušiti do kraja siva ekonomija, ali svi se ovde slažemo da kada se sa ulica skloni između 2 i 3 hiljade divljih taksista, onda će u najvećem broju oni taksisti koji manje duguju moći u narednih godinu ili godinu i po dana da izmire svoje obaveze i oni će biti na onoj strani koja legalno posluje i novim zakonom o licenciranju mogli bi da steknu licencu. Ovim novim zakonom predviđeno je i privremeno i trajno oduzimanje vozila... Vidite i sami da „divljaci” voze bolja vozila nego mi regularni taksisti. Znači, pozivam vas kao moje kolege, jer i ja sam taksista, da zakon što pre izmenimo, da uđe što pre u primenu, da vidimo ako postoji negde manjkavost mi možemo odmah da ga menjamo. Ovako nemamo nikakvog efekta, tonemo sve više. Ko zastupa taksiste, to je suština priče. To ne treba da radi sindikat. Malopre smo videli da su taksisti preduzetnici. Znači, nemamo zaposlene. Po samoj vokaciji sindikat brani interes zaposlenih. Ako treba da nas brani, treba da nas brani poslodavačka organizacija i poslodavac ili već ko se bavi poslodavcima. Sindikati kakvi su sada, koji tretiraju i predstavljaju taksiste, je rešenje u odnosu na deo problema ako se osvrnemo da vidimo koga predstavljaju, videćemo da su to opet ljudi koji su veliki dužnici ovoj državi i koji rešavajući svoj problem kroz izazivanje nekih socijalnih nemira vraćaju nas nazad. Moramo da shvatimo da interes je preduzetnika i on treba da se brani. Pričalo se sada o ceni - da li je ekonomska, nije ekonomska. Pa svi mi dobro znamo da pod ovim uslovima ovo nije ekonomska cena na 8.000 taksista, ili 10.000. Ali ako dignemo cenu posao će nam drastično
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Aleksandara Bijelića, član Radne grupe za taksi Skupštine Grada Beograda Empty Re: Komentar Gospodina Aleksandara Bijelića, član Radne grupe za taksi Skupštine Grada Beograda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu