Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija

+2
skembi69
taxi -ja
6 posters

Ići dole

Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija Empty Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija

Počalji od taxi -ja Pon 07 Sep 2009, 21:53

taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija Empty Re: Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija

Počalji od skembi69 Uto 08 Sep 2009, 00:27

Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija G423860
skembi69
skembi69
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 76
Godina : 54
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija Empty Re: Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija

Počalji od tomovicbgd Uto 08 Sep 2009, 19:09

Ovaj čovek je zlo cele taxi priče,tolike godine nas zamajava svojom demagogijom,na sastancima i u javnosti priča sve super a kad treba nesto da se finalizuje jednostavno polize sve sto je prethodno rekao.Ako se njegova bude slusala odvuci ce nas pravo na dno dna iz samo njemu znanih razloga.Treba se resiti njegovih "usluga' pod hitno. :nzn:
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija Empty Celo izlaganje Milivoja Armusa na Konferenciji

Počalji od taxi -ja Čet 10 Sep 2009, 22:32

taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija Empty Re: Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija

Počalji od ka5an Pet 11 Sep 2009, 16:36

Ovo nije vredno ni jednog slova komentara .
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija Empty Re: Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija

Počalji od taxi -ja Uto 15 Sep 2009, 18:20

Milivoje Armuš
Predsednik Izvršnog odbora Beo taksija

Bez obzira što smo čuli iz prethodnih diskusija da ide ka na boljem, ne ide nego nažalost ka gorem i tu bih ukazao na ono što mislim. Taksi prevoz predstavlja izuzetnu privatnu delatnost i prema vrsti svoje klijentele pripada i javnom saobraćaju. I sam naslov konferencije je pogrešan jer se odnosi na jednu od dve kategorije, a ona je i privatna delatnost i javna služba. Iz prethodnog je jasno da prema zakonu Beograd ima ingerencije za donošenje propisa koji regulišu auto taksi delatnost. Postojeće stanje u Beogradu je oko 8.000 registrovanih taksista i od 2.000 do 3.000 neregistrovanih taksista. Nažalost, tu je dokaz da je taksi delatnost socijalna kategorija. Ako se uzme u obzir visoki nivo nezaposlenosti, politička i ekonomska situacija države poslednjih 15 godina, odsustvo institucija ili predstavnika koji zastupaju interese beogradskih taksista. Naravno ono što je još najcrnje, ja bih to uvek stavio na prvo mesto, to je visok stepen politizacije. Naši propisi su pisani da služe vlasti, a protiv su onih na koje se odnose ili primenjuju. Svaka vlast piše deo propisa i zbog toga nemamo kontinuitet, ujednačenost i sigurnost. To se odnosi na primene propisa jer konsekventnost svih državnih organa ne postoji i tu su prisutna pravdanja sa prebacivanjem krivice jednih na druge, ovo se može rešiti samo striktnom primenom propisa svih učesnika. I potpuno ono što imamo neodgovoran odnos sadašnje gradske uprave zadužene za organizaciju udruženja taksi prevoznika od dela javnog prevoza, manipulisanjem kojim bi se taksisti pred licem javnosti i građanima Beograda označili kao jedini krivci za ovako neuređen taksi saobraćaj. Smanjenje broja taksija - studija profesora Veselinovića je pokazala da je najpre potrebno ukloniti vozače sa ulice koji predstavljaju nelojalnu konkurenciju. Ako se ne izmene svi zakoni nemoguće je skloniti nelojalnu konkurenciju sa ulice.„
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija Empty Tako je Milivoje!!!

Počalji od Zokenzi Uto 15 Sep 2009, 18:41

taxi -ja ::Milivoje Armuš
Predsednik Izvršnog odbora Beo taksija
...Ako se ne izmene svi zakoni nemoguće je skloniti nelojalnu konkurenciju sa ulice.„
Slažem se Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija K025
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija Empty Re: Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija

Počalji od angelina Sre 16 Sep 2009, 00:08

Zokenzi ::
taxi -ja ::Milivoje Armuš
Predsednik Izvršnog odbora Beo taksija
...Ako se ne izmene svi zakoni nemoguće je skloniti nelojalnu konkurenciju sa ulice.„
Slažem se Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija K025

Ne slažem se !! Postoji zakon donet 2006 godine po kojem se oduzima sredstvo za rad osobi koja obavlja auto taxi prevoz putnika bez dozvole, ili tako nekako !! Po tom zakonu, čoveku koji je čekao taxi dozvolu, oduzet je auto na 45-om bloku i 18 meseci stajao u A. Neta !! POSTOJI ZAKON !!!!!
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija Empty Re: Komentar Gospodina Milivoja Armuša, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu