Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

+16
magnum
Beki
jerotije318
angelina
tomovicbgd
padobranac
Blackshadow
Panco
Zokenzi
Moravac
Paleolit
ramplinstinski
Zoran
skembi69
taxi -ja
to je to
20 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” - Page 2 Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od jerotije318 Sre 23 Dec 2009, 11:38

taxi -ja ::
Samo konferencije......

Pa i to je jedan vid ucestvovanja u necemu u ovom slucaju o taksi delatnosti .
Zar nije" bolje ista nego nista" , ipak se nesto desava i cuju se problemi i na taj nacin.

To ti je isto kao i ona gay parada. Hoce da se zna da i oni postoje [kao mi ne znamo].

Znaju i stranke nase probleme i mi ih na toj konferenciji samo potvrdjujemo. Ostaje i nama i njima da se "znaju" problemi ali NE i resavaju tako da mi to "ista" dodje kao "nista".
Samo neko obrce lovu zakupom tih prostorija za konferenciju i cima nas, vlasnike udruzenja i ostale da gube vreme.

AKCIJA kume nama treba - konkretna AKCIJA. Dosta je pametovanja, piskaranja, zalbi, tuzbi, obracanja.......

Inspekciju na ulici da vidim kako oduzima automobile, kaznjava divljake, nas, vlasnike udruzenja i sve gresnike. Moj komentar je da je sve ovo trlja baba lan iliti circus colorado.

Daj boze da nisam u pravu
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” - Page 2 Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Beki Čet 24 Dec 2009, 01:27

>uja>
Beki
Beki
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 116
Godina : 67
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” - Page 2 Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od magnum Čet 24 Dec 2009, 16:15

Onda bi Jeki moj, trebalo najmanje dve hiljade inspektora!A sad ih ima , koliko,desetak?Istina ni oni ništa ne rade,pa se ne oseća.Opet ja tralala,da je cela naša služba sankcionisana kako valja,trebalo bi ih dvadesetak,ovako,,,,,,,,,,,,(e,sad mi treba onaj Zokenzijev smajli sa srednjim prstićem visoko podignutim)!
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” - Page 2 Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Alhemicar Čet 24 Dec 2009, 19:30

Mog drugara zaustave svaki dan po jednom,doduse u zadnje vreme....nosi nezgodnu firmu..
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” - Page 2 Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od ramplinstinski Čet 24 Dec 2009, 20:26

Ma divljake treba xebu i policajci, cuo sam nesto da je interventna pocela da ih xebe, valjda ce i ostali... >hehe>
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” - Page 2 Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od jerotije318 Pet 25 Dec 2009, 13:17

Sigurno hoce >d>
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” - Page 2 Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od magnum Pet 25 Dec 2009, 22:39

Da umreš od smeJa !!!!!!!!!!! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” - Page 2 Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od darko.stojanovic79 Pon 04 Jan 2010, 22:40

problema u svakom slucaju ima.

ova resenja koja ste mnogi od vas izlozili su totalna greska i pokazuje onu osobinu koja je najgora u ljudima a to je sebicnost.

kad kazete da je problem neplacanja poreza posto se toliko brinete za drzavni budzet cudo niste predlozili pa neka se tim ljudima omoguci da se registruju a ne da se ti ljudi uniste. ukazujem na sebicnost. ja i niko vise.

ajdete ljudi nasta vam to lici. kako mozete to da pomislite a kamoli da kazete.

dozvolu nemam ali bih voleo da je imam radio sam ovih dana i shvatio da je taksista malo a ne mnogo.

vi bi hteli da cim izadjete uzmete voznju. pa nemoze to tako u svakom poslu postoji konkurencija pa sto nebi i u taksiju.

a ako nas bude previse sami ce ljudi otici i sve ce se resiti prirodnim putem i tek tada u tom slucaju svim nelegalnima treba oduzeti auto i udariti mu kaznu od 300.000 din.
tako bi se taksi prevoz resio i na ulicama bi ostali samo ozbiljni taksisti.

znam legalnog taksistu koji 10 god nije platio porez.

pa jer to uredu. on je legalan i duguje preko milion a ja koji hocu da placam ja sam divljak.

ljudi nije to bas tako kako vi pricate.

darko.stojanovic79
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 6
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” - Page 2 Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od miamilojevic Pon 04 Jan 2010, 22:57

Kolko li si ti Dare dana na taxiju?

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” - Page 2 Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od darko.stojanovic79 Pon 04 Jan 2010, 23:08

miamilojevic ::Kolko li si ti Dare dana na taxiju?

ja nisam na taksiju zato sto nema mesta ali bih voleo da budem.

darko.stojanovic79
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 6
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” - Page 2 Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od taxi -ja Pon 04 Jan 2010, 23:10

darko.stojanovic79
problema u svakom slucaju ima.

Jeste i to su na prvom mestu divljaci.


ova resenja koja ste mnogi od vas izlozili su totalna greska i pokazuje onu osobinu koja je najgora u ljudima a to je sebicnost.
Nije sebicnost nego borba za opstanak nas regularnih.

dozvolu nemam ali bih voleo da je imam
Mnogi od nas su zavrsili raznorazne fakultete ali nije bilo posla u struci pa "LEGALNIM" putem na vreme zavrsili za ovo cime se sada LEGALNO bavimo.


znam legalnog taksistu koji 10 god nije platio porez.
Znam i ja ne jednog vec vise ali zbog cega nisu platili pitas li se ? Pa bas zbog DIVLJAKA koji su mu otimali posao samim tim i bacali ljagu na taksi delatnost .

pa jer to uredu. on je legalan i duguje preko milion a ja koji hocu da placam ja sam divljak.
Naravno da nije sigurno bi on platio da mu nisu slicni tebi otimali i jos uz to imas smelosti da isterujes neku pravdu i dicis se time sto kako sam kazes na DIVLJE radis i otimas od drugih i pricas kako legalni nisu u pravu a kada ti dobijes dozvolu onda treba DIVLJACIMA oduzimati automobile i boriti se protiv njih.
Zavrsi sve sto ti treba i cekaj na listu dok ne dodjes na red (jer vecina je tako i usla u taksi)da dobijes dozvolu jer nije to toliko daleko po statistikama i vek trajanja taksista se naglo smanjio bas iz razloga kako je taksistima na sve strane med i mleko.
PS. U medjuvremenu dok cekas red idi radi nesto drugo valjda imas neku zavrsenu skolu a ne odmah u taksi veruj mi smucice ti se.
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” - Page 2 Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od miamilojevic Pon 04 Jan 2010, 23:28

Ma nece mu se smuciti,bice prvi u redovima protiv divljaka,ali Dare nemoj da zuris da budes regularan,jos malo cemo mi postati divlji taxisti pa ces onda i ti biti regularno divlji

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” - Page 2 Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od maradona Uto 05 Jan 2010, 00:24

Verovatno ce da placa porez kada postane regularan?! >d>

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” - Page 2 Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od darko.stojanovic79 Uto 05 Jan 2010, 16:15

maradona ::Verovatno ce da placa porez kada postane regularan?! >d>

naravno da cu ga placati. ja prvo volim da sve dazbine platim pa meni sta ostane a ako za to nebudem imao verovatno cu sam otici iz taksija. ali koliko vidim po poslu za sada to nije tako. svako ko aktivno radi 8 do 9 sati moze da zaradi za porez i da mu ostane solidna platica. nisu to milioni kako neki misle ali jedna plata daleko iznad proseka sigurno

darko.stojanovic79
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 6
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” - Page 2 Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od darko.stojanovic79 Uto 05 Jan 2010, 16:26

miamilojevic ::Ma nece mu se smuciti,bice prvi u redovima protiv divljaka,ali Dare nemoj da zuris da budes regularan,jos malo cemo mi postati divlji taxisti pa ces onda i ti biti regularno divlji

pod 1 ja sam i sada protiv divljaka. nemoze neko da radi i neplaca porez a neko da radi i uredno sve placa. to nije u redu i tome se treba stati na put. ja se sa vama neslazem u nacinu kako se osloboditi divljastva. ali u svakom slucaju divljake treba skloniti sa ulica jer automobili ne prolaze niti estetsku niti bilo kakvu drugu kontrolu i mogu biti nebezbedni kako vozila tako i vozaci za musterije koje koriste usluge taksija. i naravno covek koji ima lose vozilo i dovoljno je ne edukovan moze o taksiju stvarati nedolicnu sliku.

dakle moj moto je.

divljaci stop


otvoriti listu cekanja


cekati na red da se mesto isprazni ali da se zna koji si po redu.

kada se to uradi onada po meni treba prema divljacima preduzeti najostrije mere.

dakle da rezimiramo ja nisam za to da treba pustiti neogranicen broj taksista nego treba napraviti pravednu listu cekanja i da se tada svima koji predaju sebe na listu predoci da ako budu uhvaceni da rade da ce imati debele posledice.
ja nisam protiv da cekam i 10 god. za to vreme cu raditi nesto drugo. ali je problem sto ja nemogu da se prijavim na listu. mislim da to nije u redu.

darko.stojanovic79
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 6
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” - Page 2 Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od miamilojevic Uto 05 Jan 2010, 22:30

Srecna prijava na listu uz pesmu:"ceka me taxi"pozdrav

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” - Page 2 Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Blackshadow Uto 05 Jan 2010, 23:35

Svaka ti je na mestu Darko, idi na ovu temu, upisi se... >d>
https://taxi.darkbb.com/svastara-f15/smarae-t624.htm
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” - Page 2 Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu