Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurir

+44
zzmegi
kole 44
Dr.Agoljub
ATILA NS 1020
Pauk
lektor
brat saja
mikiilic
popers
crveni taxi sive boje
a1109
pizon
skembi69
bodi
maradona
pauk 523
Velja
Musa
Alhemicar
BATICA 646
VENELUME
kosmajac
mrgud
microb
struja
Blackshadow
plavi
boki705
taxi -ja
maniac
Delphy
Slave
miamilojevic
magnum
padobranac
Mapko
angelina
Zokenzi
zlaja
to je to
Paleolit
Moravac
jerotije318
tomovicbgd
48 posters

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od BATICA 646 Ned 13 Feb 2011, 21:23

BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od to je to Čet 17 Feb 2011, 18:37

Kurir - Page 3 Kurir_df4i6dka
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Ko zna-zna, a ko ne zna - naučiće

Počalji od Zokenzi Čet 17 Feb 2011, 22:38

Mislim da su trenutno postali udruženje No3 u gradu.
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty PR tekst u Kuriru, za Alfa taxi, gde mi živimo?

Počalji od zlaja Pet 18 Feb 2011, 06:46

Zokenzi ::Mislim da su trenutno postali udruženje No3 u gradu.
Jednog dana, kada se svi izjednačimo sa popustima, čitaj s cenom, mislim da će se stvari vratiti na staro.
Pozdrav Zlaja Sad

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od Delphy Pet 18 Feb 2011, 09:53

Naravno, J E D N O G D A N A kada svi PO SILI ZAKONA budu prinudjeni da ukinu ono sto nigde sem u Srbiji nema, POPUST na tel. poziv Smile trzisna utakmica ce se nastaviti kvalitetom usluge, pocev od cekanja na stranke na vezi ( max 1 min ), ljubaznosti operatera, dostupnosti, kvaliteta i higijene vozila, opsteg izgleda i kulture ponasanja i edukovanosti vozaca... NA ZALOST, za sada ovo nisu kriterijumi ocene kvaliteta usluge TAXI prevoza. Samo ono sto je ispod svakog nivoa i kvaliteta se prodaje POPUSTIMA Smile Nista licno, samo subjektivno razmisljanje Smile
Delphy
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 351
Location : Beograd
Datum upisa : 05.08.2009

http://delphydesign.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od Zokenzi Pet 18 Feb 2011, 21:14

zlaja ::Jednog dana, kada se svi izjednačimo sa popustima, čitaj s cenom, mislim da će se stvari vratiti na staro.
Pozdrav Zlaja Sad
A do tada? Oni koji nemaju obraz obezbediće svojoj porodici bolji život od nas sa obrazom Kurir - Page 3 P020
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od to je to Sre 02 Mar 2011, 21:48

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od Delphy Čet 03 Mar 2011, 00:56

htedoh nesto da kazem... ali necu, bolje da cutim pale
Delphy
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 351
Location : Beograd
Datum upisa : 05.08.2009

http://delphydesign.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od to je to Pet 04 Mar 2011, 17:17

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty NOVI PROTEST TAKSISTA U PONEDELJAK 14. MARTA

Počalji od Zokenzi Sre 09 Mar 2011, 21:57

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od Velja Sre 09 Mar 2011, 22:54

Sta reci..... nisam odavde

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 413
Datum upisa : 29.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od miamilojevic Čet 10 Mar 2011, 00:18

Pa gde?tek je proslo 2 godine,polako.......da se sve tako brzo resava bilo bi nam dobro,ali.........ne moze to tako gospodo

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty BAKSUZNI ITALIJANI!

Počalji od Zokenzi Pet 18 Mar 2011, 21:34

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty GAZDE DORĆOLSKE RASKRSNICE

Počalji od Zokenzi Uto 22 Mar 2011, 19:59

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od to je to Pon 11 Apr 2011, 18:07

Kurir - Page 3 D2305f2328
Kurir - Page 3 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od BATICA 646 Uto 12 Apr 2011, 01:48

Kad dobijemo jedinstvene krovne oznake,onda će nas vlasnici RF moliti da dođemo kod njih.
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od VENELUME Uto 12 Apr 2011, 06:16

A stranke tek tada nece znati ko ih je odrao za voznju ;nenn;
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od pauk 523 Uto 12 Apr 2011, 16:34

Meni samo nije jasno,jel se ti više brineš o strankama ili o sebi i svojoj porodici.
Šta tebe briga ko dere ko ne dere,ima (trebalo bi)ko je plaćen da radi taj posao.
Okreni se svojoj ljubi i daj svoj skromni doprinos u oblasti u kojoj mozes za dobrobit svih.
Obraćam se tebi,a mislim na sve nas.
pauk 523
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 817
Godina : 99
Location : zemun
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od VENELUME Uto 12 Apr 2011, 18:02

Pa dobro Gorance , objasni kako ce jednoobrazne table da unaprede moj kucni budzet.Hoce li biti vise posla , mozda , ali za samostalce ,a nama ostalima niko ni sada ne brani da odemo u samostalce ili kvakare .Vise od polovine nas na ovom forumu rade u radio mrezama , a ovamo pricate bajke o popustima , kvakama i sl. Kapu skidam dole Maradoni ,jer je iz radio mreze otisao da radi na kvaku i ima puno pravo da nam s..e i po glavi , ako hoce , a ostali. Ljudi ja ne volim popust ,ali sam prisiljen da radim sa njim jer i ostali tako rade , da kradem neznam i necu da se brukam i necu da me stavljaju u isti kos sa ekipom sa Trga ,Aerodroma , Bas-a i sl.,njihov sistem rada postujem ,ali ne zelim da me poistovecuju sa njima .Neka mi neko objasni prednosti (materijalne) jedinstvene krovne oznake , a da to ne bude ono tipa ,nemas iznad sebe vlasnika RF ,jer to ne pije vodu , ko hoce i moze neka stavi gradsku tablu na krov.
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od Velja Uto 12 Apr 2011, 18:22

Svaka ta tabla imace jedinstveni sluzbeni broj taksi preduzetnika, a i divljaci ce malo tese da dolaze do njih scratch

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 413
Datum upisa : 29.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od BATICA 646 Uto 12 Apr 2011, 18:52

VENELUME ::A stranke tek tada nece znati ko ih je odrao za voznju ;nenn;

Pa kolega vi kao da ste od juče u taksiju, pa ima toliko mogućnosti da se obeliži vozilo ako je taksista član neke taksi asicijacije.
Zar ne.



BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od pauk 523 Uto 12 Apr 2011, 19:49

VENELUME ::Pa dobro Gorance , objasni kako ce jednoobrazne table da unaprede moj kucni budzet.Hoce li biti vise posla , mozda , ali za samostalce ,a nama ostalima niko ni sada ne brani da odemo u samostalce ili kvakare .Vise od polovine nas na ovom forumu rade u radio mrezama , a ovamo pricate bajke o popustima , kvakama i sl. Kapu skidam dole Maradoni ,jer je iz radio mreze otisao da radi na kvaku i ima puno pravo da nam s..e i po glavi , ako hoce , a ostali. Ljudi ja ne volim popust ,ali sam prisiljen da radim sa njim jer i ostali tako rade , da kradem neznam i necu da se brukam i necu da me stavljaju u isti kos sa ekipom sa Trga ,Aerodroma , Bas-a i sl.,njihov sistem rada postujem ,ali ne zelim da me poistovecuju sa njima .Neka mi neko objasni prednosti (materijalne) jedinstvene krovne oznake , a da to ne bude ono tipa ,nemas iznad sebe vlasnika RF ,jer to ne pije vodu , ko hoce i moze neka stavi gradsku tablu na krov.
Razmisli malo znaš ti odgovore na svako tvoje pitanje.
Ti se pitaš.
Ne dozvoli da budeš prisiljen
Ti budi taj koji će se izdvojiti od npr šljama sa aerodroma,a ne da te tabla izdvaja.
Što bi ti imao vlasnika RF iznad sebe
A u međuvremenu:
Kurir - Page 3 Qnw4qmzc5dzalze1lfla
pauk 523
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 817
Godina : 99
Location : zemun
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od magnum Uto 12 Apr 2011, 22:37

Paučak,što ti ne staviš onu Linkolnovu sliku u starz end strajps odelu sa cilindrom na glavi i ne napišeš ono čuveno-AMERIKA TE TREBA,,,,,,,,,,,istina,bilo bi SITAB TE TREBA i naravno , onaj prst uperen u mene!
Da se ja zgrozim, uplašim i osetim pozvanim i obaveznim!
A možda i prozvanim! Veoma srecan
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od pauk 523 Sre 13 Apr 2011, 01:48

Pa imam neodoljiv utisak da kad neki napišu ili izgovore "sitab",to zvuči kao ime neke sekte.
Nije ovo reklama prijatelju moj dragi,već samo jedan od pokušaja podizanja svesti čitaoca gledaoca ili posmatraca.
Pokušavam zaista da budem umeren da ne svađam ni sitab ni nezavisnost ni zavisnost,a ako neko misli da sam preterao, ja se evo izvinjavam.
...bre
https://youtu.be/mPgbUQbsHko
pauk 523
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 817
Godina : 99
Location : zemun
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od VENELUME Sre 13 Apr 2011, 06:19

Ma ,meni jos niko nije objasno kako ce MENI biti bolje sa jedinstvenom krovnom oznakom.Da me ne shvatite pogresno , ne radi se o SITAB-u ili NEZAVISNOM , radi se o prostoj ekonomiji , kako ce ta tabla uticati na moj standard.A sto se tice divljaka , pa do sada se svaka plastika pojavljivala vrlo brzo na ulici kao kopija , pa nece ni ovde biti drugacije. I sta ce biti poenta svega toga , da svi budemo jednoobrazni i laksi za kontrolu , ali i manipulisanje.
A i dalje mi niko nije rekao KAKO ce nas stranke razlikovati (osim po frizuri) sa jedinstvenom tablom na krovu nisam odavde
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od Delphy Sre 13 Apr 2011, 13:35

Verujem da ce ti biti ''bolje'' bez popusta na poziv a mozda i ''gore'' jer ce i samostalci nesto da rade obzirom da su za sada prisiljeni da kradu jer im retko ko seda u kola uglavnom zahvaljujuci POPUSTU kojim su popustljivi unistili ovu profesiju uvek gladni za jos po neku voznju koju na racun popusta mogu da preotmu na racun ostalih kolega... i onda... onda trka sa popustima, ko ce vise ko ce koga... alo ljudi, priberite se... automobili, gorivo i evro... ne placeni porezi i doprinosi... ostaje za kifle i po neki jogurt... DOKLE VISE?!

A kako ce ti biti bolje? Verovatno ce nestati mogucnost izgovora ''nemam za porez'' sa jedinstvenom tablom, jedinstvenom ekonomskom cenom... pa ce drustvo vrlo brzo ugasiti nesolventne taxi preduzetnike... i onda, onda ce biti pravo zadovoljstvo kad krenes na posao jer znas da te cekaju fine parice, a ne crkavica, i to za samo 8h rada umesto 10-12-14 ( prijatelji su skoro zaboravili kako izgledas )

Kurir - Page 3 Qnw4qmzc5dzalze1lfla

Klikni na sliku i probudi se, doslo je prolece Veselje
Delphy
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 351
Location : Beograd
Datum upisa : 05.08.2009

http://delphydesign.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od struja Sre 13 Apr 2011, 13:51

Jako prosto i jednostavno:
-Krovna oznaka ce smanjiti broj taksista.Divljaci nece smeti da kopiraju i stavljaju gradska obelezja.To vise nije prekrsaj nego krivicno delo.Slicno falsifikovanju reg. tablica ili licne karte.
-Sa jedne strane table ce biti grb grada,a sa druge obelezje asocijasije i broj.Kad ukljucis taksimetar,svetlo asocijacije se gasi i znak je da imas stranku.Grb ti uvek svetli,da bi se razlikovao od auto-skole npr.
-Stalne stranke,verne odredjenom udruzenju ce i dalje da pozivaju, biraju i izvlace iz reda svoje favorite.Ostali korisnici ce pri izboru birati kvalitet usluge,cistocu auta,doteranost vozaca....

struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od Velja Sre 13 Apr 2011, 18:42

Strujni to je poenta cele price, mrdss

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 413
Datum upisa : 29.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od magnum Sre 13 Apr 2011, 18:52

Bre,bre, strujani,pa po tim i sličnim, da ne kažem istim pravilima se radi otkad postoji taksi u prestonici.
Samo nije uvek pričano - KROVNA OZNAKA.
Pre toga je bilo :
-KARIRANA ŠARA po liniji vrata,ispod stakala ;
-KOMUNALNA TABLICA, crvene boje ;
-PLASTIČNI KVISKO ;
-NALEPNICE ;

I sve to sa obeležjima grada ,STRAŠNO kažnjivo (čitaj-krivično) ako se falsifikuje,DRŽ' DA NABIJEM !
A da ne spominjem o silnom oduzimanju automobila place
I onda kad ja kažem, ne zaluđujte se, deco, onda sam ja matori xrkadžija, bez volje, želje, ambicije, snage.......
Da vidim koliko će vama trebati da ukapirate,,,, bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od VENELUME Sre 13 Apr 2011, 19:18

Deda Magnume , pa ja im o tome sve vreme pricam , a Delphy mi slaze bajku kako stranke samo cekaju jedinstvenu krovnu oznaku pa da povade silne pare i pocnu da se bacaju pod taksi , a neposteni ce se prosvetliti i vise nece krasti -jer ce biti , kako ono bese- Od svakog prema mogucnostima , a svakom prema potrebama . Dame i gospodo , koleginice i kolege , ja sam protiv jedinstvene krovne oznake , jer me uslovljavate da se izjednacim sa onima sa kojima ne bih zeleo (pa makar to bile i redovne platise poreza) ,i da se odmah ogradim NISU svi samostalci lopovi niti su svi sa radiolama posteni , ja jednostavno zelim da imam svoje pravo na izbor . A to mi se uskracuje , ako ste tako jaki kao sto pricate (i jedni i drugi ) pa pozovite clanstvo na bojkot radio-mreza i neka svi stave gradsku tablu.A ovde nece biti reda dok god ovo ne postane pravna drzava u svakom pogledu ,a mi mozemo da okacimo na krov sta hocete , divljaka je bilo i bice ,samo je nekada bilo vise para pa nisu toliko smetali.A i neki ovde na forumu su ranije divljacili , pa sad kad imaju dozvole su postali najglasniji.Zao mi je sto sam vam oduzimao vreme,ja sam zato da se ukinu popusti , ali protiv jedinstvene krovne oznake.Na kraju krajeva zasto smo onda protiv TX tablica , jer nas i one razlikuju od divljaka?
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od pauk 523 Sre 13 Apr 2011, 19:34

Pa nemamo svi tako razvijen osećaj pripadnosti.
Ako koristim usluge istog frizera (ovo je figur.)to ne znači da moram da nosim njegovu reklamu na glavi.Draže mi je da idem gologlav.
Imam li ja pravo da žigošem tuđu kravu?
pauk 523
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 817
Godina : 99
Location : zemun
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty VENELUME

Počalji od BATICA 646 Sre 13 Apr 2011, 20:14

stranke samo cekaju jedinstvenu krovnu oznaku pa da povade silne pare i pocnu da se bacaju pod taksi
To niko pametan ne bi ni pomisli a neverujem ni da je rekao.To već zavisi od platežne moći građana.
neposteni ce se prosvetliti i vise nece krasti
Dok se takvi ne sankcionišu na pravi način uvek će ih biti.
Mada i u uređenim držama(poput EVROPSKIH )ima takvih,normalno u velikoj manjini za razliku od nas.
ja sam protiv jedinstvene krovne oznake , jer me uslovljavate da se izjednacim sa onima sa kojima ne bih zeleo
Pa niko ti neće braniti da svoj auto izlepiš (CEO)reklamom taksi asocijacije u kojoj želiš da budeš i da se razlikuješ od drugih.a možeš da obučeš i dres ako ga imaju.
ja jednostavno zelim da imam svoje pravo na izbor .
Da li si ti taj koji je izabrao pravo na uvođenje popusta ili ti je nametnut,ko ti nameće popust,ko te uslovljava , itd.
ja sam zato da se ukinu popusti , ali protiv jedinstvene krovne oznake.
Pa sam sebe demantuješ ovim rečima, pa zar nisi rekao"ja jednostavno zelim da imam svoje pravo na izbor "(DA LI GA IMAŠ SADA ,PRAVO NA IZBOR)Pa ti si sad izabrao popust,a želiš da ga ukineš popust.

Na kraju krajeva zasto smo onda protiv TX tablica , jer nas i one razlikuju od divljaka?
I sam znaš da su te TX tablice dobili i neki koji su divljaci,a takođe sa kvalitetnim zakonom i normalno njegovom primenom neće ni biti divljih taksista.Zašto bi se postojećim legalnim taksistima stalno nametali neki troškovi da bi se sklonili divljaci,pa to može i zakonom.
Ako već hoće da nam stave TX tablice onda neka nam naprave i neki ustupak.Da nas oslobode da plaćamo PDV prilikom kupovine automobila.
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od magnum Sre 13 Apr 2011, 22:32

U pravu si 646 za TX tablice, u vezi ustupaka.A koji ustupak nam daju ako stavimo svi iste firme na krov?U čemu je prednost a u čemu manjkavost jednih a u čemu drugih ?
nisam odavde
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od struja Čet 14 Apr 2011, 11:30

Posmatraj to ovako:
-Dodjes kod direktora ili vlasnika nekog udruzenja i kazes mu:"G-dine. ja bih hteo da radim,da budem taksista,ali nemam ni dozvolu ni auto.Da li to moze kod vas?"
-Na opste iznenadjenje odgovor je DA!?
Dogovore se malo oko preuzimanja auta,mesecnih obaveza,kako moze da garantuje,nesto potpise, dobije krovnu oznaku sa pripadajucim brojem i krene covek u ostvarenje zivotnog sna:Da bude taksista!!
Sve normalno i bez razlike,za one koji to pored ociju ne vide.....ali da li tako treba i da ostane?
A kako to spreciti?
Tako sto ce grad izdavati krovnu oznaku (a ne kupovati kod Zike kako kome pukne o asfalt).Kakvu drugu nego jedinstvenu i jednoobraznu za sve.
Ali posto ni svi nismo isti,a udruzenja moraju i dalje da postoje (o tome u drugoj temi sledeci put) ostace mesta na tabli i za medjusobno razlikovanje.
Pa kada budes hteo da promenis udruzenje,sto je licna stvar svakog pojedinca,dobijes kao i sad ispisnicu od starog i od novog, zeljenog, pristupnicu kojom su saglasni za tvoje clanstvo.Sa tim odes, kao i do sada, dobijes nove dozvole i novu nalepnicu na tabli sa zavedenim brojem i imenom udruzenja.
Znace se u svakom momentu tacan broj vazecih dozvola kao i koliko je registrovano clanova u svakom udruzenju.
Ako mislite da je ovako bolje,saglasan.Znam uvek ima i onih protivnih....treba i njih cuti.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od BATICA 646 Čet 14 Apr 2011, 15:20

magnum ::U pravu si 646 za TX tablice, u vezi ustupaka.A koji ustupak nam daju ako stavimo svi iste firme na krov?U čemu je prednost a u čemu manjkavost jednih a u čemu drugih ?
nisam odavde

Pa tebi kao iskusnom u ovom našem poslu treba bar da bude jasno.
Valjda je logično ako ti lokalna smouprava daje saglasnost za obavljanje taksi delatnosti izdaje taksi dozvolu, da ti izdaje i krovnu oznaku.Svako bi imao svoj broj ma u kojoj taksi asocijaciji bio,lakša kontrola.
Jednosnavno više neki vlasnici RF neće moći da te ucenjuju raznoraznim dažbinama, ili da ih moliš da te prime u taksi asocijaciju i stavljaju na neku listu čekanja,ili ti naplaćuju koje kakve frenkvencije.Ako ti se to i desi ti jednostavno odlepiš nalepnicu taksi asocijacije i nastaviš da radiš.
Neće moći u PETAK popodne da te nazove i kažu vrati moju firmu i duvaj do ponedeljka.
A isto tako pošto se ukine popust i budeš li imao svoju krovnu oznaku,VLASNIK RF će morati da ti pruži povoljnosti da bi bio član njegove taksi asocijaciji.Bili bi ravnopravniji odnosi taksista-vlasnik RF. itd.

BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Trla baba lan... E kad bi ja bio vlasnik RF videli bi ste vi!

Počalji od zlaja Čet 14 Apr 2011, 15:28

BATICA 646 ::...Bili bi ravnopravniji odnosi taksista-vlasnik RF.
Batice, daj više prestani stom demagogijom, dođi sutra i preuzmi taksi asocijaciju od jednog vlasnika RF i onda kad iskusiš na sopstvenoj koži kako je to onda ovde piši što ti volji drago.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Trla baba lan.......E kad bi ja bio taksista videli bi ste vi!!!

Počalji od BATICA 646 Čet 14 Apr 2011, 15:54

zlaja ::
BATICA 646 ::...Bili bi ravnopravniji odnosi taksista-vlasnik RF.
Batice, daj više prestani stom demagogijom, dođi sutra i preuzmi taksi asocijaciju od jednog vlasnika RF i onda kad iskusiš na sopstvenoj koži kako je to onda ovde piši što ti volji drago.
Pozdrav Zlaja Very Happy

Isto ja tebi mogu na taj način da odgovori da ti uzmeš taksi dozvolu i da osetiš kako je to.
Ali to nije ispravan način komunikacije.
Jer bi ličilo kao ono sa žabam koje se peku na istioj vatri ali uvek jedna od njih kaže kako je njoj gore.

ps. ovo baš nism razumeo
dođi sutra i preuzmi taksi asocijaciju od jednog vlasnika RF i onda kad iskusiš na sopstvenoj koži kako je to onda ovde piši što ti volji drago.

Veselje Veselje Veselje


Kurir - Page 3 Qnw4qmzc5dzalze1lfla
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Nemoj samo da budeš blagonaklon prema padobrancima i obavezno refundacije plaćaj oštećenim kolegama a ne ozloglašenom centru...

Počalji od zlaja Čet 14 Apr 2011, 16:20

BATICA 646 ::...ps ovo baš nisam razumeo.
Sutra dolaze taksisti da naplate vauchere i da plate telefone pa im ti lepo sutra budi domaćin, predstavi se slobodno kao vlasnik RF umesto mene i objašnjavaj im da ti nisi kriv što neke firme još nisu nama uplatile itd... Naravno možeš i da im pričaš kako mi nikada nećemo uvesti najveći popust, kako je članarina velika i da će uskoro biti manja, kako će od sutra biti fiksna minimalna cena, kako su Alfa, Gold, Aurora, Alo, NBA i CD Pepsi prošlost i da smo skoro stigli do kraja tunela i evo samo što se nije svetlost promolila kroz tamu u kojoj smo... Sve u svemu ako misliš da bi ti nešto radio bolje, plemenitije i korisnije za taksiste, vrata su ti širom otvorena, dobrodošao!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od magnum Čet 14 Apr 2011, 19:07

Ajde 646 , al' šta tebi strujani ne ide u uvo?
Ne znam ko je Žika,ali ako je imao novu umesto puknute do sada, zašto je neće imati i dalje.
Zar nije interesantnije da me , kad vide TX ne zaustavljaju bez veze (mislim,raznorazni "organi"), a kad ga ne vide(TX) a vide mi firmu na krovu da se bace ispred mene!?
Osim ako je laž da od 31 decembra neće da nas primaju na estetski bez TX tablice!? nisam odavde
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od angelina Čet 14 Apr 2011, 20:21

zlaja ::... i objašnjavaj im da ti nisi kriv što neke firme još nisu nama uplatile itd...

Šta li bi se desilo da sam ja ugovarao vaučere sa tim firmama ????? scratch
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od miamilojevic Čet 14 Apr 2011, 22:23

Ko ne placa,sa njim se ne radi,na pumpi se gorivo odmah placa,nema na veresiju,kad nemam da sipam?ne sipam,vec cekam bolje dane.....ako ne dodju?znaci da treba da menjam posao,ili firmu? ;nenn;

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od angelina Pet 15 Apr 2011, 18:07

miamilojevic ::Ko ne placa,sa njim se ne radi, ...
Vidiš kako ti je to ! Mi plaćamo svima sve odmah, bez popusta !! Zato valjda svi i hoće da rade sa nama, mi plaćamo, nama kad plate, ako plate, pa 'de si video boljih partnera !!!!! drunken
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od miamilojevic Sub 16 Apr 2011, 00:43

I to ce se promeniti,tako su nas nagovorili,a mi im verovali?za ideale ginu budale,ali i budale se jednom u zivotu opamete,nekad pre,nekad kasnije,uglavnom kad plate skolu

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od Delphy Sub 16 Apr 2011, 16:50

...ili propadnu ginuci za ideale kao budale i nikada se ne osveste nisam odavde
Delphy
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 351
Location : Beograd
Datum upisa : 05.08.2009

http://delphydesign.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od BATICA 646 Sub 16 Apr 2011, 19:09

ali i budale se jednom u zivotu opamete,nekad pre,nekad kasnije,uglavnom kad plate skolu

E kolega samo budala ostaje budala.....i nastavlja da plaćaaaaaaaa
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od maradona Ned 17 Apr 2011, 13:11

magnum ::Bre,bre, strujani,pa po tim i sličnim, da ne kažem istim pravilima se radi otkad postoji taksi u prestonici.
Samo nije uvek pričano - KROVNA OZNAKA.
Pre toga je bilo :
-KARIRANA ŠARA po liniji vrata,ispod stakala ;
-KOMUNALNA TABLICA, crvene boje ;
-PLASTIČNI KVISKO ;
-NALEPNICE ;

I sve to sa obeležjima grada ,STRAŠNO kažnjivo (čitaj-krivično) ako se falsifikuje,DRŽ' DA NABIJEM !
A da ne spominjem o silnom oduzimanju automobila place
I onda kad ja kažem, ne zaluđujte se, deco, onda sam ja matori xrkadžija, bez volje, želje, ambicije, snage.......
Da vidim koliko će vama trebati da ukapirate,,,, bounce


Evo da ne bih ja isto pisao,potpuno se slazem sa Magnumom...sve je bre ovo smesno o sredjivanju necega u zemlji Srbiji,da umres vise od smeha... Veoma srecan

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od magnum Ned 17 Apr 2011, 18:55

Hvala na podršci....znao sam da nisam jedini "lud" u ovoj kući! mrdss
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od angelina Ned 17 Apr 2011, 21:52

magnum ::...znao sam da nisam jedini "lud" u ovoj kući!
Ili što bi neki rekli, ako sam lud nisam glup !!!! Very Happy
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od magnum Ned 17 Apr 2011, 22:35

A može i tako! Veselje
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od BATICA 646 Ned 17 Apr 2011, 22:55

magnum ::Bre,bre, strujani,pa po tim i sličnim, da ne kažem istim pravilima se radi otkad postoji taksi u prestonici.
Samo nije uvek pričano - KROVNA OZNAKA.
Pre toga je bilo :
-KARIRANA ŠARA po liniji vrata,ispod stakala ;
-KOMUNALNA TABLICA, crvene boje ;
-PLASTIČNI KVISKO ;
-NALEPNICE ;

I sve to sa obeležjima grada ,STRAŠNO kažnjivo (čitaj-krivično) ako se falsifikuje,DRŽ' DA NABIJEM !
A da ne spominjem o silnom oduzimanju automobila place
I onda kad ja kažem, ne zaluđujte se, deco, onda sam ja matori xrkadžija, bez volje, želje, ambicije, snage.......
Da vidim koliko će vama trebati da ukapirate,,,, bounce

Po ovakom razmišljanj trabali bi svi da nabijemo glavu u pesak.



Da ,da uvek je bilo po novčaniku legalnog taksiste dok su divlji taksisti bili zaštićeni kao beli medvedi a da ne pričamo o pojedinim vlasnicima RF.

BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kurir - Page 3 Empty Re: Kurir

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu