Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Večernje novosti

+49
Dr.Agoljub
kole 44
lektor
popers
bane025
Musa
milan_so
GSTVIAP NEZAVISNOST
as
zlaja
microb
BATICA 646
pauk 523
time
robert
King of the road
taxi -ja
Blackshadow
Dejan
maniac
Delphy
brat saja
zzmegi
Velja
Panco
millence
boki705
padobranac
Mapko
plavi
miamilojevic
maradona
angelina
struja
skembi69
Paleolit
noddy
Alhemicar
tomovicbgd
039
drdr
Moravac
Zokenzi
VENELUME
Slave
magnum
jerotije318
Admin
to je to
53 posters

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od miamilojevic Uto 24 Nov 2009, 00:07

Pa odgovara najvise divljacima,em ne moraju jos da menjaju vozila,i dalje cemo vidjati raspale askone,itd,mi naravno eur 3 i 4,naplacivace jedinstveno isto kao mi,sve naj samo u lomovima od kola.A kredite cemo otplacivati,valjda sada vecim zaradama,tako do neke nove eur6 norme pa idemo dalje,bice tu i za pio,porez,itd.Nek nam je sa srecom,ko nam je kriv sto trcimo pred rudu sa kolima,sve ovo je i 123-ka mogla da dozivi

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od zzmegi Uto 24 Nov 2009, 05:05

Kaže, nema grad para za novu studiju o taxi prevozu, a do tada pridržavaće se stare! Twisted Evil Ako je se budu pridržavali kao i do sada, nema od rešenja taxi problema u ovoj državi ništa. Bez konkretnog, napismeno i objavljenog u Sl. Glasniku povodom kobajagi dogovora sa g-dinom O'Djilasom, ja im kolege ništa ne verujem. Mislim da je ovo samo bacanje prašine u oči, kupovina vremena,odlaganje tempirane socijalne bombe... ne zaboravite da imamo posla sa POLITIČARIMA ili politikantima, a složićete se, većih prevaranata od njih nema, oni su van svake konkurencije. Suviše brzo i lako ( sudeći po vestima) je grad pristao na većinu zahteva, a sumnjam da nas se uplašio, jer da nas se plaši i respektuje teško da bi danas bili u ovoj situaciji. Evil or Very Mad
zzmegi
zzmegi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Location : Beograd
Datum upisa : 12.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od struja Uto 24 Nov 2009, 11:56

Zokenzi ::Mene je iskreno najviše obradovalo: "uskoro će se voziti po jedinstvenim cenovnicima".
Pa jedinstvenu cenu imas i sada,samo je caka sto davanje popusta ne nogu po zakonu da zabrane.
E tu je kvaka cele price!
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od brat saja Uto 24 Nov 2009, 13:47

miamilojevic ::Pa odgovara najvise divljacima,em ne moraju jos da menjaju vozila,i dalje cemo vidjati raspale askone,itd,mi naravno eur 3 i 4,naplacivace jedinstveno isto kao mi,sve naj samo u lomovima od kola.A kredite cemo otplacivati,valjda sada vecim zaradama,tako do neke nove eur6 norme pa idemo dalje,bice tu i za pio,porez,itd.Nek nam je sa srecom,ko nam je kriv sto trcimo pred rudu sa kolima,sve ovo je i 123-ka mogla da dozivi

E vala za ovu 123-ku imas kafu,gde i kad hoces.Bas si me podsetio na lepe dane,kad sam radio 2-3 sata dnevno,i dobar deo godine provodio na pecanju.Bravo.
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od maradona Sre 25 Nov 2009, 00:08

Studiju nece koristiti,a nove nece ni biti,a drugo odluka o euro 3 i 4 nije obuhvacena u studiji nego u odluci Grada,a trece ne znam cega ce se grad onda pridrzavati i sta ce dalje,jedino znam da mi moramo da se pridrzavamo svih pravila a ne znamo ni cijih.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Taksimetar kuca - štrajk

Počalji od Zokenzi Uto 01 Dec 2009, 22:59

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od to je to Uto 22 Dec 2009, 01:31

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty 28.12.2009.

Počalji od to je to Pon 28 Dec 2009, 10:44

Večernje novosti - Page 3 Vecernje_novosti_88n872om_page001
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od maradona Pon 28 Dec 2009, 16:45

Nedopustivo je da se ovako nesto objavljuje.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od magnum Pon 28 Dec 2009, 19:55

Pročitao još jutros, i uopšte se nisam uznemirio.Danas svako može da žvrlja i brlja šta hoće i koliko hoće, a ja ću da se sekiram.
E vala neću! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od to je to Sre 06 Jan 2010, 23:01

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od Slave Sre 06 Jan 2010, 23:41

Ја сам се лепо извинио и одбио да возим две маме и троје мале деце. Али не због седишта већ зато што би нас било шесторо...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od Mapko Čet 07 Jan 2010, 01:20

...a ja sam na Svetog Nikolu ujutro prevezao od platoa Venca do A. Nevskog porodicu od njih sedmoro dece + roditelji, bilo mi čudno ali nisam mogao porodicu da razbijam na 2 taxija (jbt, na tri) - jednom sam to uradio za porodicu od njih 5, pokajao se i rekao nikad više, kolika god da je porodica u mom autu ima mesta... iznenadili su me brojnošću ali oni već imaju razrađenu šemu i sigurno ih je još neko vozio (sa Rakovice su) - spakovali su se u kola očas posla, brže od neke nakinđurene dame. Znači nisam gladan i nikad ne vozim više od četvoro ali porodica je porodica Smile ...verujem da bi se i policajac, da me je video, oglušio o zakon kao što sam i ja.
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od Delphy Čet 07 Jan 2010, 03:44

Izvini sto se mesam ali mislio sam da si ''samostalac'', tj. jedan od snalazljivih... ali obzirom na potupak i rizik od mogucih zakonskih posledica verujem da si se srazmerno riziku i naplatio... mislim napatio auto Smile

Pre neko vece mom fotoaparatu izmace jedan ''ALFA'', teget Audi A4 ili A6 karavan... nesto slicno je uradio, mislim da ih je stavio 9-oro, troje male dece u gepeku, dok ih majka drzi za ruke preko naslona zadnje klupe...
Delphy
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 351
Location : Beograd
Datum upisa : 05.08.2009

http://delphydesign.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od padobranac Čet 07 Jan 2010, 05:30

Mapko ::...a ja sam na Svetog Nikolu ujutro prevezao od platoa Venca do A. Nevskog porodicu od njih sedmoro dece + roditelji, bilo mi čudno ali nisam mogao porodicu da razbijam na 2 taxija (jbt, na tri) - jednom sam to uradio za porodicu od njih 5, pokajao se i rekao nikad više, kolika god da je porodica u mom autu ima mesta... iznenadili su me brojnošću ali oni već imaju razrađenu šemu i sigurno ih je još neko vozio (sa Rakovice su) - spakovali su se u kola očas posla, brže od neke nakinđurene dame. Znači nisam gladan i nikad ne vozim više od četvoro ali porodica je porodica Smile ...verujem da bi se i policajac, da me je video, oglušio o zakon kao što sam i ja.

ja samo pitam jesu svi tvoji? kaze covek jesu. a ja na to ulazi srbine
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od Mapko Čet 07 Jan 2010, 15:09

Delphy ::Izvini sto se mesam ali mislio sam da si ''samostalac'', tj. jedan od snalazljivih... ali obzirom na potupak i rizik od mogucih zakonskih posledica verujem da si se srazmerno riziku i naplatio... mislim napatio auto Smile

Pre neko vece mom fotoaparatu izmace jedan ''ALFA'', teget Audi A4 ili A6 karavan... nesto slicno je uradio, mislim da ih je stavio 9-oro, troje male dece u gepeku, dok ih majka drzi za ruke preko naslona zadnje klupe...

Niti sam samostalac niti divljak iz "Alfe"... Moji motivi nisu bili da "se naplatim", a porodica (najstarije dete nema više od 12g.) je sebi našla mesto na sedištima i prevezla se dostojanstveno i na okupu u crkvu... otac porodice jeste ostavio oko 30% bakšiša ali na svoje a ne na moje insistiranje. Smile
...i da, tu porodicu a i svaku drugu koja uspe da se ukrca u moj auto a da pritom bude zadovoljna, ja ću uvek prevesti ne obazirući se na zakon i naravno bez ikakve posebne naplate... - na zakon se neću obazirati ne zbog toga što razmišljam kriminogeno nego zato što imam poverenja u naše saobraćajce i u njihove procene u ovakvim situacijama.

@padobranac ...ova porodica nije Srpska ali to meni i nije bilo bitno Smile
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od Delphy Čet 07 Jan 2010, 17:47

Mapko, nisam ni pomislio da bi se ti ''naplatio'', daleko bilo... vec da se auto ''napatio'' pa ce ranije da se ''naplati'' u servisu i delovima. Sto se tice zakona i organa reda, verujem da bi te saobracajci rado obradili, sa punim razumevanjem i postovanjem, sve u cilju postovanja novog zakona o saobracaju... cek samo da prodje 14-i, do Aprila treba da se namiri barem 70% deficita u budzetu za ovu godinu.
Delphy
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 351
Location : Beograd
Datum upisa : 05.08.2009

http://delphydesign.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od angelina Čet 07 Jan 2010, 22:02

... i tako, jednog dana beogradski taksista (u daljem tekstu: BT) nije naplatio prtljag, BT prevezao srednjeg psa (omanje tele), BT prevezao malu macu u krilu (persijanac koji se linja bez da je iko pipne), BT je dao popust na poziv, BT stao stranki da uđe/izađe u/iz vozila u Kn. Miloša kod Londona, nizbrdo, BT je primio u vozilo više od 4 stranke (uključujući i decu), BT je povezao pijanca na prednjem sedištu, BT je prevozio ....... ,
.. e pa od tog dana beogradski taksista je polako postajao ovo što je danas s' tendencijom da i ovo što ima izgubi !!!!!
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Licence krate spisak

Počalji od to je to Pon 18 Jan 2010, 17:12

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od Slave Pon 18 Jan 2010, 19:31

Просто не могу да верујем да неће пуштати нове колеге...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od maradona Pon 18 Jan 2010, 19:35

Pa ta odluka o ne izdavanju dozvola stoji i bez licenci,smesni su i novinari a i ovi sto im daju izjave.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od Moravac Pon 18 Jan 2010, 19:39

Nikako ne smemo da dozvolimo da nam nametnu ovakve licence! Licenca mora da bude u nasem vlasnistvu i ko zeli neka je proda ili pokloni, kao sto je i svuda u normalnim zemljama! U Frankfurtu trenutno vrednost licence (koncesije) za jedno vozilo vredi oko 60 hiljada evra, naravno ovde ta cena nije moguca, ali nije ni moguce da nas grad reketira!
Ako smo pametni, mozemo da iskoristimo radnicke strajkove koji pocinju svuda po Srbiji i ne dozvolimo da nas rade! Neka uvode oni svojim zenama te GPRSCKE a ne meni!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od maradona Pon 18 Jan 2010, 19:44

Tako je Moravac,sad ucestalo vidim na svim vestima da krecu razni strajkovi po celoj Srbiji,a oni imaju hrabrosti da se igraju i sa nama,kako moze moja licenca da bude u vlasnistvu grada,pa zasta smo mi strajkovali,ovi uredjuju i dalje taksi kako njima odgovara.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od Slave Pon 18 Jan 2010, 19:47

Уређују како нама не одговара...И како није логично... Али...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od maniac Pon 18 Jan 2010, 19:55

Ogranicavanje rada na 8 sati....
Potpuna kontrola kretanja i pazara...
Licence su u "vlasnistvu" grada..

meni ovo lici da ce mo svi da radimo za jednog gazdu,samo mu nije jasno koliko se parica okrene dnevno,pa ce nas zato opremiti i fiskalinim kasicama,da vidi na koliko moze da racuna i da li mu se isplati da nabavi 3000 novih npr. Hondi ili Fiata i za koliko ce da mu se vrati ulozeno...

ovo nije nista dobro

moracemo opet ..
maniac
maniac
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 51
Datum upisa : 22.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od maradona Pon 18 Jan 2010, 20:06

Lako je za shvatiti,necemo se lako dati.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od VENELUME Pon 18 Jan 2010, 20:10

maniac ::Ogranicavanje rada na 8 sati....
Potpuna kontrola kretanja i pazara...
Licence su u "vlasnistvu" grada..

meni ovo lici da ce mo svi da radimo za jednog gazdu,samo mu nije jasno koliko se parica okrene dnevno,pa ce nas zato opremiti i fiskalinim kasicama,da vidi na koliko moze da racuna i da li mu se isplati da nabavi 3000 novih npr. Hondi ili Fiata i za koliko ce da mu se vrati ulozeno...

ovo nije nista dobro

moracemo opet ..

1. Bićemo svi gladni , i mi i naše porodice
2. Zato i hoće fiskalne kase
3. U neku ruku to i sada imamo samo što su to licence preveli na srpski pa ih zovu dozvole >plach>
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od magnum Pon 18 Jan 2010, 20:41

Trired,Srbijo,trired!Ne mož' se zajebava'u sas našI stomaci! >mah>
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od Slave Pon 18 Jan 2010, 20:44

maniac ::Ogranicavanje rada na 8 sati....
Potpuna kontrola kretanja i pazara...
Licence su u "vlasnistvu" grada..

meni ovo lici da ce mo svi da radimo za jednog gazdu,samo mu nije jasno koliko se parica okrene dnevno,pa ce nas zato opremiti i fiskalinim kasicama,da vidi na koliko moze da racuna i da li mu se isplati da nabavi 3000 novih npr. Hondi ili Fiata i za koliko ce da mu se vrati ulozeno...

ovo nije nista dobro

moracemo opet ..

Није проблем осмочасовно радно време ако обезбеде зараду од 1000 дин сат...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od magnum Pon 18 Jan 2010, 20:52

Ma mlate ljudi praznu slamu,"xerite usta da niste pusta"!,,,,"evo ,draga,molili me za intervju"....Ništa od toga ,narode,ove godine svi propadamo k'o xuda kroz bušne gaće, kako je to primetio uvaženi koleza pre mesečak dana!
A i ona za štrajkove je na mestu-neće ovi na čelu sa ponositim Srbinom iz Mađarske baš da se nadišu ove godine cveća!Dolazi mečka i na njihova vrata! >mah>
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od Dejan Pon 18 Jan 2010, 20:58

Večernje novosti - Page 3 E358ef58d4

Jos jedan trosak u ovoj godini... Sad


Poslednji izmenio Dejan dana Pon 18 Jan 2010, 21:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Dejan
Dejan
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 94
Godina : 55
Datum upisa : 10.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od magnum Pon 18 Jan 2010, 21:02

Sokole,naša domaća tehnologija radi u Mercedesu,Porscheu,NASA-i i svuda gde se traže stručnjaci.Osim ako Jelašića i Dinkića ne smatraš našom tehnologijom.A kakav nam živoz pruža ta naša tehnologija,ne vredi pričati,samo možemo >plach>
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od Slave Pon 18 Jan 2010, 21:19

Dejan ::" Našli smo mogućnost da domaćom tehnologijom snizimo cenu sa 1.000 na 200 evra, i obezbedimo mogućnost plaćanja na rate."

Jos jedan trosak u ovoj godini... Sad

Ако не укину попуст, добиће 200...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Ove godine smo...

Počalji od Zokenzi Pon 18 Jan 2010, 21:44

Večernje novosti - Page 3 1906834641-blowjob
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od Blackshadow Pon 18 Jan 2010, 23:10

Zokenzi ::Večernje novosti - Page 3 1906834641-blowjob

>godo> >mol>
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od Delphy Uto 19 Jan 2010, 14:15

maniac ::Ogranicavanje rada na 8 sati....
Potpuna kontrola kretanja i pazara...
Licence su u "vlasnistvu" grada..

meni ovo lici da ce mo svi da radimo za jednog gazdu,samo mu nije jasno koliko se parica okrene dnevno,pa ce nas zato opremiti i fiskalinim kasicama,da vidi na koliko moze da racuna i da li mu se isplati da nabavi 3000 novih npr. Hondi ili Fiata i za koliko ce da mu se vrati ulozeno...

ovo nije nista dobro

moracemo opet ..

Ovo si odlicno konstatovao, jasno je sta, kako i posevno ZASTO hoce da urade... >nez>
Delphy
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 351
Location : Beograd
Datum upisa : 05.08.2009

http://delphydesign.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od to je to Pet 22 Jan 2010, 17:32

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od Slave Pet 22 Jan 2010, 18:19

Овај више неће да таксира...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od taxi -ja Pet 22 Jan 2010, 19:24

Ma on po pisanju i nije taksista a nebi ni trebalo da taksira nego sto je najgore navucice nama bedu i problem na vrat a i onako malo problema imamo. >plach>
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od to je to Pet 22 Jan 2010, 22:43

LINK

Kolege pisite komentare po novinama, nemogu da pisu da je taxista pogazio policajca a ono divljak.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od Zokenzi Pet 22 Jan 2010, 23:24

Studio B je naslovio tekst ispravno: Link
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od Delphy Sub 23 Jan 2010, 04:07

to je to ::LINK

Kolege pisite komentare po novinama, nemogu da pisu da je taxista pogazio policajca a ono divljak.

El ti jos nisi shvatio da su pojedini novinari ( zaduzeni za taxi prevoz ), STOKA koja pise po direktivi
sa jasnim ciljem da nas sve koliko ima ocrni i popljuje, unizi pred javnoscu tako da svi na nas gledaju
kao na gamad! Jos uvek ti nije jasno da dok ne napravimo peticiju i ne tuzimo ih za sve do sada sto
su nam svojim pisanjem u stetnom smislu ucinili i ne zatrazimo od medija javno izvinjenje, nastavice
sa nama svoja pogana usta da ispiraju, poslednje im bilo...
Delphy
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 351
Location : Beograd
Datum upisa : 05.08.2009

http://delphydesign.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od magnum Sub 23 Jan 2010, 16:15

Opet će taj sa bembarom da stoji ispred Moskve u fensi trenerci i da klepa narod po ušima!Nagodiće se on sa njima, 'ajde u kilo i sifon! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od maradona Sub 23 Jan 2010, 18:22

Pa ne znam,suvise se velika prasina digla,a i zamal' da ubije saobracajca.Znaci Magnume istorija se ponavlja,neki novi dizelasi?!

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od zzmegi Sub 23 Jan 2010, 19:41

Ljudi, pa cela ta banda kod Moskve je promovisana u onom sxanju sa TV Pink, gde se Vidak menja sa jednim od njih, ali u pravom krokodil vozilu, pogledajte , okačio je to Sale ovde uz komentar da mu je bilo simpatično...meni nije, znajući kakav i koliki uticaj ima jedna tako iskarikirana emisija na ovaj sluđeni narod, pa se onda čudimo što nas ne vole. Tog podgojenog sa fensi uvezanim šalom predstavljaju kao ČUVENOG beogradskog TAXISTU :!: affraid Videh ga sinoć ispred Albanije, šal ne skida, ali se zato zadnja tablica sa belog Pasata lV ( nosi žutu grbavu tablu )˝ sama " skinula ! Da ovu vlast to i malo interesuje, bilo bi tu dosta osnova za bilo kakvo gonjenje, za početak što reče Delphy - obmanjivanje i lažno predstavljanje zarad sticanja protivpravne imovinske koristi!
Ali, kao što rekoh, da ih i malo interesuje, nosio bi on ono prugasto u Padinjaku, a ne na sred Terazija glumeći pantomimičara koji prosi i sve nas okarakteriše kao dileje kratkog fitilja gde se fond reči vrti između " braate" i "znači" i koji bi od sebe napravili klonju samo da se pojave na hipnotišućem staklu. Embarassed
zzmegi
zzmegi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Location : Beograd
Datum upisa : 12.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od to je to Pon 25 Jan 2010, 19:16

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od Slave Pon 25 Jan 2010, 21:22

Пуна Србија рупа у закону...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od magnum Pon 25 Jan 2010, 21:26

Puna Srbija zakona sa rupama! >plach>
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od maradona Uto 26 Jan 2010, 00:31

Puna Srbija go....

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od boki705 Uto 26 Jan 2010, 10:37

maradona ::Puna Srbija go....
Goveda, mislio si? >d>
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Večernje novosti - Page 3 Empty Re: Večernje novosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu