Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Yandex

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Београдски пословни Руководилац!

Počalji od gagi187 taj Sre 13 Jun 2018, 21:45

condom@goldi.bptv

Најлепше на свету Вас молим да када убудуће хоћете нешто да полемишете и питате, пробајте да се представите бар са, тренутно имам ту и ту фирму у стечају и дугујем повериоцима толико и толико десетина милиона, да би смо сви заједно стекли бољу слику и били објективнији!
gagi187
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 128
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bolje je svima, samo vi to iz nekog razloga još ne vidite

Počalji od zlaja taj Sre 13 Jun 2018, 21:59

kole 44 ::Što ga nisi poslušao, sada bi bilo bolje i tebi i nama...
Kad malo bolje razmislim ja sam ga u stvari poslušao a to znamo samo on i ja!
Pozdrav Zlaja

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Priča se svašta...

Počalji od zlaja taj Sre 13 Jun 2018, 22:13

gagi187 ::...да би смо сви заједно стекли бољу слику и били објективнији!
Sigurno misliš na sliku, čitaj događaj, kada si me pljunuo u lice u holu Terminala 2 ili misliš na ono kada ste mi ti Sekula i Popaj uz pomoć Sindikata Nezavisnost organizovali brutalnu sačekušu ili ipak misliš na ono kada ste posle 29 ročišta za YouTube snimak ipak morali da se suočite da sam ja nevin a vi krivi, ima pravde a to dokazuje i tako konkretan i snažan dolazak Yandex-a u Srbiju.
pozzz

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Re: Yandex

Počalji od BATICA 646 taj Čet 14 Jun 2018, 00:06

to je to :: kod njih se znalo koliko je 2+2 na kraju meseca a kod ovih bogami.....

Nista kad nam se ne bude svidelo samo ugasimo app i ne radimo sa njima i idemo dalje.. ;dpr;;[/i]

E pa, izgleda bar za sada se zna 2+2=1,5
Tako je pokazala računica...

ps
mnogi će da pitaju, a gde nestade mojih zagarantovanih 1500 po satu
Veselje
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1321
Godina : 91
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dr.Agoljub taj Čet 14 Jun 2018, 03:00

El mozeVlaji das prizna popus kao osnovno srestvo za rad nisam odavde

Dr.Agoljub
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 03.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Čet 14 Jun 2018, 04:20

Videh......
Reklama na Facebook,traže se vozači partneri,
popuni se formular sa podacima itd .
Biće tu svašta izgleda...

BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zzmegi taj Čet 14 Jun 2018, 08:21

Videh i ja juče...bice,bice...
zzmegi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 154
Datum upisa : 12.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Čet 14 Jun 2018, 14:28

Zanimljivo je sto izgleda osim sto njihove taksiste ocenjuju musterije, mogu da se zale i nadobudni beogradski vozaci, pa citam na fb komentar lika kako je jendex taksista stao na raskrsnici i napravio guzvu (po njegovom misljenju), a na to jandeks brizno odgovara sa - dajte nam njegovu reg. tablicu ili  vreme i mesto dogadjaja, pa ce oni da ga nadju i isledjuju zbog toga. Kolege turbinasi, popustari i aplikatori, mnogo ste jadni i gladni ali tek cete osetiti sta je prava glad, a i mi sa vama nazalost. Ova tri profila taksiste su razlog konstantnog urusavanja nase sluzbe, ovi poslednji ce samo zakucati zadnji ekser na sanduk taksija u Beogradu.
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 242
Datum upisa : 19.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Čet 14 Jun 2018, 15:15

SKUPLJAMO VAŠE ŽALBE I UTISKE

Pozdrav svima! Sutra biće nedelju dana od kad aplikacija Yandex.Taxi počela sa radom u Srbiji. Nama je jako bitno vaše mišljenje i zato za one koji napišu najdetaljnije odzive u komentarima ispod ovog zapisa spremili smo poseban poklon a to je popust 60%! Poslaćemo ga privatnom porukom.
Inače, podelite sa nama vaše iskustvo:

struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2082
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Čet 14 Jun 2018, 15:27

Treba i nadalje insistirati da osnovno sredstvo obracuna tarife (vreme i predjeni put) bude iskljucivo taksimetar a ne uz pomoc GPS-a. U ovoj drugoj opcioji mi kao taksisti mnogo gubimo. Sto je veca guzva i cekanje gps manje i nerealno kuca.

struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Čet 14 Jun 2018, 18:47

struja ::SKUPLJAMO VAŠE ŽALBE I UTISKE

Pozdrav svima! Sutra biće nedelju dana od kad aplikacija Yandex.Taxi počela sa radom u Srbiji. Nama je jako bitno vaše mišljenje i zato za one koji napišu najdetaljnije odzive u komentarima ispod ovog zapisa spremili smo poseban poklon a to je popust 60%! Poslaćemo ga privatnom porukom.
Inače, podelite sa nama vaše iskustvo:

Tako je Strujo, to je komentar pacijenta koji tvrdi da je neko u 22 i 30 napravio zastoj  u Zemunu. Samo vreme, mesto i opis dogadjaja pokazuju da covek lupeta ali nema veze, sutra cemo svi imati na gepeku nalepnicu, ako imate primedbu na voznju ovog taksiste, okrenite ovaj broj - yandex Pa ce svaki mentrol moci da leci svoje frustracije jednim pozivom, a taksista ce morati da se pravda ili bude izbacen. Ma sjajno ce biti...videcete. Stranka vam da losu ocenu jer joj niste stali na cosku kom je zelela ili frustrirani bg vozac sto ste stali na cosak i napravili ogroman zastoj u trajanju od 5 sekundi u pola 11 nocu. Divota!
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 242
Datum upisa : 19.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Yandex

Počalji od Rus625 taj Pet 15 Jun 2018, 00:12

Ima li neko podatak koliko ima Yandex vozila u sistemu? Juče sa palasa kolega uzima vožnju na Novom Beogradu ,i na pitanje koliko kilometara pređe dnevno,on kaže 120 ,da li laže mene ili sebe?Realna kilometraža koju pređu te kolege je između 200 i 400 km dnevno ,pretpostavljam da nije sve yandex ,koliko je popusta dao bolje da ne zna jer mu ne bi bilo dobro.Cene nismo menjali zadnjih 6 god. a sad neki počinju kroz ovu aplikaciju ponovo da dajupopust,gde tu ima ekonomije voleo da vidim. Li

Rus625
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 30
Datum upisa : 17.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Ако коза лаже, АПР и НБС не лажу!

Počalji od gagi187 taj Pet 15 Jun 2018, 10:13

dvorskaluda@goldi.bptv

zlaja ::Sigrno misliš na
АПР ::Решењем Привредног суда у Београду пословни број 32-Ст-323/2012 од 10.02.2012. године на основу члана 150 ст.4 Закона о стечају, по службеној дужности ПОКРЕНУТ је претходни стечајни поступак ради утврђивања испуњености стечајног разлога и постојања правног интереса поверилаца и стечајног дужника за спровођење стечајног поступка

На то мислим.
gagi187
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Ja sve svoje račune plaćam za razliku od vas koji se vešto kamuflirate i...

Počalji od zlaja taj Pet 15 Jun 2018, 17:26

Možda sam ja dvorska luda ali svi mi znamo ko si ti, lopurda sa aerodroma i organizator zastrašivanja i po potrebi prebijanja poštenih taksi vožača. E pa toj vašoj kriminalnoj grupi sam samo ja imao hrabrosti da se suprostavim a to tek kako me se i dalje plašite kad vam se pojavim u holu mislim da sve govori!
Ne bi više ovde polemisao ni sa tobom, ni sa DrAgoljubom i sličnim trovačima koje sam sve uspešno dešifrovao i provalio.
Pozdrav Zlaja Very Happy
Ps Posle ovog mog posta molim te nemoj da zoveš sve one tvoje prijatelje iz policije ili podzemlja kojima si mi pretio jer znaš već kako se to na kraju uvek završi!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Yandex

Počalji od Rus625 taj Sub 16 Jun 2018, 10:09

Jbg ovaj forum se opet pretvara u bojno polje ličnih obračuna.Saznao u međuvremenu da je Yandex dobio poziv ministra Popovića i ušao u grad Kragujevac koji ga je subvencionisao za otvaranje 100 radnih mesta.Zadatak koji treba da završe tamo su detaljnije navigacione mape grada i uređenje javnog saobraćaja istog.U prevodu(voleo bih da nisam u pravu) kol centar je spreman i čeka se preuzimanje tržišta i taxista grada Beograda ,a verovatno i ostalih gradova po Srbiji ,ako se ovo ostvari verovatno bi trebalo da se spremamo za rastanak sa gazdama tj.vlasnicima udruženja u kojima radimo.

Možda se nekom neće svideti ,ali taxisti i kamiondzije su odprilike ostali kao jedina jača grupacija koja ima smelosti da izađe na ulicu i otvoreno izrazi nezadovoljstvo .Twiter i facebook su postali stecište ogorčenih a sa druge strane mlitavih ljudi.Komentari po javnim glasilima su, verovatno ste pročitali katastrofalni.Prvo CarGo pa sad Yandex,ima li još nešto da izvrši atak na našu profesiju,verovatno ima videćemo još.

Ruski Yandex otpočeo mapiranje-sledi širenje poslovanja na Srbiju.       http://www.netokracija.rs.yandex-Srbija. 142972/amp.   Ovo je članak koji je objavio sajt netokracija.rs još u martu ove godine.Možda će neko reći ,od ovih koji bi trebalo da znaju za to,da nisu znali za dolazak Yandexa ,sad znaju.Negde u januaru sličan članak objavio blic online .

Rus625
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sub 16 Jun 2018, 18:48

Yandex i Mape?
Zvuci jako prosto ali je u sustini veoma komplikovano.

Zasto??
Kada kazete Mapa vecina njih podrazumeva da mu app pokaze gde se nalazi ulica i odredjeni kucni broj gde treba doci. I to je u redu ali samo donekle. Ova radnja se jos naziva i mapiranje.

Drugi deo vaznije stvari koji treba dobra mapa da odradi je taj da odredi najkraci, najbolji ili moguci nacin kako do izabrane adrese stici. Ta radnja se zove rutiranje.

Bez sadrzajnog mapiranja i dobrog rutiranja nema kvalitetno napravljene mape. A bez kvaliteta nema dobre ni usluge.

Yandex ima problem sa rutiranjem.Koji se direktno odrazava na proracunatu i prikazanu cenu. Koja zatim utice na probleme i nezadovoljstvo kod klijenata koji su im ukazali poverenje. A reflektuje se na taksiste.

Primer:
-Smernost ulica, narocito u centru grada, dovodi do toga da app pokazuje najkracu mogucu rutu a samim tim i mnogo nizu cenu prevoza od realno ostvarene.

Uzmimo samo jedan slucaj gde je iduci ul.Svetogorska zabranjeno skretanje ulevo u Palmoticeva. U realnim uslovima vi morate da bi bilo saobracajno ispravno da napraviti mnogo veci krug za dolazak na poziciju iste adrese. To u velikoj meri samo na jednom malom primeru povecava cenu. Koja stranci u samom startu nije predocena.
I eto vec razloga za pitanje -ovo nesto nije u redu??

Primer skinut sa Yandex mape
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

LAGANJE

Počalji od to je to taj Ned 17 Jun 2018, 13:46

Neverovatno koliko app laze samo da bi navukla taksistu da prihvati voznju, od 500 do 1500 metara smanjuje razdaljinu od vozila do adrese.
Na primer
Bigz u ponudi voznje do Svetozara Markovica 41 je udaljen samo 1700 metara
T.S. Vidikovac od Praske 36 na B.Brdu je samo 3600 metara.

Koliko su smesni i koliko podcenjuju taksiste Beograda je neverovatno.

Kad se desifruje transakcija onda nastavak malo opsirnije
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3079
Godina : 47
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Ned 17 Jun 2018, 16:56

Odbiti ponudjenu voznju na 200m udaljenosti od slobodnog taksiste na koju se po proracunu app stize za 1 minut. Rekli biste to stvarno treba da se kazni.
Nevaljali taksista kojem se ne radi!!!

Ali da li je bas tako ???

-Kneza Milosa, Andricev venac....spustate se nizbrdo. Stranka poziva taksi Kralja Milana 3 iz Little Europe Hostel.
Dobija poruku da je dostupno slobodno vozilo na 200m od adrese i da dolazi za 1 minut.

Mozda dronom ili krilima !!!

struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pon 18 Jun 2018, 14:57

to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Pon 18 Jun 2018, 21:48

"Pregovori traju, ali se još ne zna šta će biti. Ugovori su im neprecizni u smislu da ne znamo koliki procenat ostaje taksistima"
Ovo za sada predstavlja najveci problem. Na koji se ceka kako ce se od strane centara resiti?

Yandex je u svom nastupu napravio promucuran potez te se ogradio od direktnog rada sa pojedincem tj. izabrao je opciju da saradjuje iskljucivo sa auto-taksi preduzecem. Kojem ce uplacivati onoliko novcanih sredstava koliko smatra da su clanovi tog preduzeca bili uspesni i aktivno doprinosili u radu njihove aplikacije.

A kako ce se taj novac rasporedjivati unutar clanova auto-taksi preduzeca u to ne ulaze niti ce ih to interesovati. Bas iz ovog razloga nece i ne zele da rade sa pojedincem.

Koska je bacena.
(hteo sam da napisem kocka)
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pon 18 Jun 2018, 23:57

A DOTLE MOZEMO DA PEVAMO

to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Uto 19 Jun 2018, 04:28

jer para ima,ima,ima,jer para imaa
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Uto 19 Jun 2018, 14:27

Jel to znaci da su legle?
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1154
Godina : 53
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Čet 21 Jun 2018, 16:01

A evo i pristupnice
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Stigle su pare za prve II nedelje i do poslednjeg dinara prebačene taksi preduzetnicima

Počalji od zlaja taj Čet 21 Jun 2018, 17:28

Strujo dragi, znamo da si dobro informisan o svemu i svačemu, znamo i da se plašiš sopstvene senke a znamo i da voliš da se praviš Toša i da imaš brata blizanca koji radi u Hitnoj Pomoći a povremeno divljači ili već radi s tvojom taksi dozvolom kada mu ti to dozvoliš, a zajedno smo se uverili kada je zvao "ПОВЕРЕНИК ЗА ИНФОРМАЦИЈЕ ОД ЈАВНОГ ЗНАЧАЈА И ЗАШТИТУ ПОДАТАКА О ЛИЧНОСТИ" tražeći od mene da dostavim informacijam o lažnim TX tablicama da si naprasno nestao i da te nije bilo ovde na taxi forumu mesecima...
Da te ne ofiram previše, ujedno ti se izvinjavam ako nemaš brata blizanca jer sam se samo malo našalio s tobom, zamoli ti lepo nekoga ko nema taksi dozvolu da se registruje na taj oglas i počne da radi za Yandex u Srbiji, pa ako je to moguće, ti lepo napiši šta i kako se desilo!
Pozdrav Zlaja

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Čet 21 Jun 2018, 18:03

a zajedno smo se uverili kada je zvao "ПОВЕРЕНИК ЗА ИНФОРМАЦИЈЕ ОД ЈАВНОГ ЗНАЧАЈА И ЗАШТИТУ ПОДАТАКА О ЛИЧНОСТИ" tražeći od mene da dostavim informacijam o lažnim TX tablicama da si naprasno nestao i da te nije bilo ovde na taxi forumu mesecima... ::

Ja vas nista ne razumem ovim pisanjem, a smatram Vas ozbiljnim covekom. Iznosenje necega u moje ime o cemu ja nisam upoznat ili nemam blage veze je porazavajuce i za osudu. Takvo sluzenje i prisivanje stvari nekome ko vas nije nikada ni sa cim uvredio niti rekao nesto ruzno....

Medalja ide vama!
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Da li si ovo pisao ti ili ipak tvoj brat blizanac?

Počalji od zlaja taj Čet 21 Jun 2018, 18:41

struja ::...da ovaj spisak TX brojeva, koji sam poredjao po rastucem nizu, podelim sa drugima i postavim na facebook stranicu Nelegalni taksi prevoz. Tamo se vec nalaze neki uhvaceni i obradjeni. Ovako bi svi zainteresovani uz spisak i vise ociju lakse pronalazili tablice sa spiska. Slikali ih i slali slike na obradu.
Da li ja to mogu uz vase odobrenje da postavim i objavim? Sta god da odlucite, molim vas odgovorite sto je pre moguce.
Pozdrav
Daj bre Strujo uozbilji se ili svakako izvini molim te ako te neko hakovo pa pisao ovo meni na PM umesto tebe.
Pozdrav Zlaja

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Београдска пословна пратња!

Počalji od gagi187 taj Pet 22 Jun 2018, 09:12

macro@goldi.bptv

zlaja ::Stigle su pare za prve II nedelje i do poslednjeg dinara prebačene taksi preduzetnicima
zlaja ::Ne bi više ovde polemisao ni sa tobom, ni sa DrAgoljubom i sličnim trovačima koje sam sve uspešno dešifrovao i provalio.
Pozdrav Zlaja Very Happy
А имао сам толико тога да те питам. Рецимо како нас изнајмљујеш? На сат, дан, недељно..., да ли се посебно наплаћују неке специјалне жеље...? Које су тарифе? Да ли је иста тарифа са гутањем и без гутања смене или је и то по принципу дискреционог права да „наградимо странку“? Како проналазиш богате клијенте који хоће добро да плате?

А коферче?
gagi187
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rus625 taj Pet 22 Jun 2018, 11:24

Juče se vratio deo kolega koji su bili na privremenom radu u BTV tj.u Yandexu.Pomogli su koliko su mogli da nam olakšaju buduću propast,neki su i ostali.Umesto da završimo priču sa CarGo-om mi pomažemo Ruskom Uberu da lakše osvoji tržište .Razumem korisnike da imaju jeftiniju uslugu ,razumem i to da hoćemo bolju zaradu ali ne mogu da razumem gosn Zlaju(osim ako nije para u pitanju).Sve ove godine borbe protiv divljaka,uređivanja rada na aerodromu,ukidanja popusta i sad odjednom ovo.Čemu Uber(Yandex),imalo je tu da se sarađuje i sa nekim drugim (žuti i taxify sarađuju već duže vreme),da li je Zlaji pripala čast da iskopa raku taxistima Beograda?

Rus625
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Najbolje da nam Sekula, Gagi187 i ostali taxi-gangs srede taxi službu!

Počalji od zlaja taj Pet 22 Jun 2018, 13:20

Rus625 ::...Sve ove godine borbe protiv divljaka,uređivanja rada na aerodromu,ukidanja popusta i sad odjednom ovo...
Oni su došli i naravno dobrodošli i sve u cilju sređivanja taksi službe u Beogradu, kako i zašto vi to trenutno ne vidite ne znam!
Da li je mogao jači, veći i bolji partner, teško, a gde vi vidite problem osim u starim predrasudama i navikama recite mi molim vas?
Pozdrav Zlaja

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rus625 taj Pet 22 Jun 2018, 13:43

Nisu predrasude,ovo je moje viđenje stvari.Popust koji odobrava Yandex nije ništa drugo do ubijanje konkurencije cenom.Možda se složite da naši zakoni o cenama ne idu uz Yandex,Gold i Alfa popust.Utakmica koju igramo svi bi trebala da bude pod istim uslovima za sve,ovako nismo ravnopravni.Smatram da je BTV jedna ozbiljna firma kojoj ne treba Uber da razradi posao jer ga je defakto bilo i pre njih.Radim u Lux- u koji se apsolutno ne reklamira nigde i opet egzistira.

Rus625
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Видимо, видимо!

Počalji od gagi187 taj Pet 22 Jun 2018, 15:37

žvala@goldi.bptv

zlaja ::Bolje je svima, samo vi to iz nekog razloga još ne vidite

zlaja ::Oni su došli i naravno dobrodošli i sve u cilju sređivanja taksi službe u Beogradu, kako i zašto vi to trenutno ne vidite ne znam!
Da li je mogao jači, veći i bolji partner, teško, a gde vi vidite problem osim u starim predrasudama i navikama recite mi molim vas?
Pozdrav Zlaja
gagi187
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Yandex Taxi aplikacija žari i pali...

Počalji od zlaja taj Pet 22 Jun 2018, 17:20

gagi187 ::žvala@goldi.bptv...
...Svi sve znamo, na slici je regularni taksista Alo Taksija 001, menja čovek auto i ni ne razmišlja kakvu štetu pravi i sebi i drugima ali da se ne pravdam ja taxi mafijašu Gagiju ili uplašenom Struji ili svima vama koji prosto sve vidite, ključ je što meni nemate šta da prigovorite i svako od vas da je na mom mestu isto bi uradio kao i ja!
Pozdrav svima zz

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kole 44 taj Pet 22 Jun 2018, 21:11

To žari i pali na sve strane

PS. Strujo, tvoje pisanje na ovom forumu je dragoceno, i verovatno nisam jedini koji sa zadovoljstvom čita tvoje analize. Neka te ne demotivišu sitne i krupne pakosti i izmišljotine .
"Prosto, postoje... životni i civilizacijski principi koje ozbiljni i časni ljudi neće da pogaze ni zbog čega."

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 234
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

A ko su su struja, gagi187, kole44, DrAgoljub taj uređeni civilizacijski životni haos ili...?

Počalji od zlaja taj Sub 23 Jun 2018, 06:40

kole 44 ::"Prosto, postoje...životni i civilizacijski principi koje ozbiljni i časni ljudi neće da pogaze ni zbog čega."
Svi mi volimo životne i civilizacijske principe ali život ko život ne pita nas uvek šta i kako će biti i na kojim i kakvim iskušenjim i izazovima ćemo se sutra oprobati. Često se u životu neke stvari jednostavno dogode pa tako Kole dragi kada meni "neko" organizuje brutalnu sačekušu ispred Sindikata Nezavisnost a vi to javno ne osudite, jer naravno prepoznate svoju odgovornost, čitaj životni ne civilizacijski princip, onda meni bude jasno što tebi nije jasno i suprotno...
Svako svoj ugao posmatranja ima, vi branite trenutni komoditetet i organizaciju rada na koji ste navikli a pravite kompromise kad gledate širu sliku, divljake, lopove, Car:GO, taksi mafijašenje, popustare i sveopšti haos koji je trenutno u taksi biznisu, po principu tako je kako je samo da se mi pitamo i odlučujemo, a šta se pitate, koga će sutra neki Gagi187 na aerodromu ili Nemanja sa Beton Hale malo zastrašiti ili prebiti, e moj Kole ti i životni civilizacijski principi su kao struja i hrabrost!
Pozdrav Zlaja
Ps Struja je dobar primer kako vi samo njakake a kad treba nešto korektno i konkretno, nema vas nigde!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Значи ипак комуницирамо. Добро је!

Počalji od gagi187 taj Sub 23 Jun 2018, 08:24

pacijent@goldi.bptv

zlaja ::ključ je što meni nemate šta da prigovorite

kole 44 ::Ovde je reč o obaranju EKONOMSKE CENE, kao stuba našeg poslovanja(koja nije menjana od 2012 godine) naplaćivanjem usluga 30% niže od EKONOMSKE CENE (a ti kažeš po potrebi i više) u nedefinisano dugom promotivnom periodu. Pa još sa fiksnom naknadom onima koji u tome učestvuju.

А од Кума
zlaja ::nešto korektno i konkretno,

Rus625 :: ..da li je Zlaji pripala čast da iskopa raku taxistima Beograda?

zlaja ::svako od vas da je na mom mestu isto bi uradio kao i ja!
На жалост, слажем се.
Ova bolest se karakteriše sa sumanutim idejama koje su pogrešne, nerealne i ne podležu korekcijama. To znači da paranoična osoba veruje u svoju zamisao i ne prihvata nikakva druga logična objašnjenja.
Ljudi s ovim poremećajem retko traže pomoć psihijatra, a lekaru ih obično dovodi neko iz njihove okoline kada oseti prezasićenje bolesnikovim optužbama, ili pak dolaze pod pritiskom  bračnog druga. Čak i kada dobrovoljno pristanu na lečenje, uvereni su da nemaju psihičke poteškoće već da su ih drugi izneverili.
gagi187
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Psihijatar i pacijent, večita nedoumica...Da li je moguća ljubavna veza i seks između neuropsihijatra i njegovog pacijenta?

Počalji od zlaja taj Sub 23 Jun 2018, 10:04

gagi187 ::pacijent@goldi.bptv
zlaja ::svako od vas da je na mom mestu isto bi uradio kao i ja!
На жалост, слажем се.
Koliko god se ti i ja poznajemo, volimo ili ne volimo, ima nešto što je životno univerzalno, ako nisi spreman da postaviš pitanje sebi i nemaš potrebu da gledaš perspektivu u kontekstu kako te vide drugi i šta bi radio ti da si na mestu toga drugog, onda nisi ni naročito spreman za taj "civilizacijski" kontekst!
Skidam kapu za komentar!
Pozdrav Zlaja Very Happy
Ps Reputacija mi pada, sa skoro 80 na već 66 ali i to je civilizacijski, čitaj demokratski, susret Trampa i Kima jeste istorijski događaj!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kole 44 taj Sub 23 Jun 2018, 10:28

zlaja ::
Svako svoj ugao posmatranja ima, vi branite trenutni komoditetet i organizaciju rada na koji ste navikli a pravite kompromise kad gledate širu sliku, divljake, lopove, Car:GO, taksi mafijašenje, popustare i sveopšti haos koji je trenutno u taksi biznisu, po principu tako je kako je samo da se mi pitamo i odlučujemo, a šta se pitate, koga će sutra neki Gagi187 na aerodromu ili Nemanja sa Beton Hale malo zastrašiti ili prebiti, e moj Kole ti i životni civilizacijski principi su kao struja i hrabrost!
Pokušavaš li ti to da umiriš svoju savest ovakvim jadnim izgovorima i  opravdaš prodaju beogradskog taksi tržišta krupnom kapitalu, koji je već pokazao na kakav "legalan" način čini to preuzimanje uz tvoju svesrdnu pomoć.
Inače primećujem da  nisi obavešten da je u toku izrada dopuna Zakona koji bi trebao da reguliše probleme koje si gore naveo, jer zbog nedostataka sadašnjeg Zakona nije bilo  pravnog osnova za njihovo sankcionisanje !? Taj  mukotrpan posao je rezultat niza dopisa, sastanaka i rada upravo nekih časnih i svesnih pojedinaca, koji žele da se uredi radni ambijent. Koliko ja znam, tebe tu nigde nije bilo, a kada bi i zalutao na neki sastanak, to je bilo samo da bi bio u toku. Sada si ti kao najveći  "konglomerat" iz naših redova stavljajuć se u službu svojim bogatim nalogodavcima uveliko doveo u pitanje ishod pokušaja uređenja naše delatnosti na način kako to taksi preduzetnicima odgovara.

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

"Nezavisni" PINK Sindikat je uvek u pravu a ako mu se neko suprostavi dobije brutalnu sačekušu!

Počalji od zlaja taj Sub 23 Jun 2018, 10:55

kole 44 ::...Koliko ja znam, tebe tu nigde nije bilo, a kada bi i zalutao na neki sastanak, to je bilo samo da bi bio u toku...
U toku čega, pravljenja ambijenta koji samo tebi Aci ili Branku odgovora i velikom čiju tablu na krovu nosite, daj bre Kole svi sve znamo i ne troši snagu više da to objašnjavaš!
Ja sam se upravo pozicionirao na tržištu kao neko ko je kontra teža antimonopolskom ponašanju i svojatanju taksi preduzetništva kako ti to nazivaš!
Pozdrav svima, neću vam smetati par dana!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kole 44 taj Sub 23 Jun 2018, 12:36

zlaja ::
Ja sam se upravo pozicionirao na tržištu kao neko ko je kontra teža antimonopolskom ponašanju i svojatanju taksi preduzetništva kako ti to nazivaš!

Najzad smo izašli na čistinu.
Ova priča o antimonopolskom ponašanju  je upravo priča koju zastupa i novi član radne grupe, inače savetnik za digitalizaciju Vlade Srbije. Kratko rečeno,deregulacija tržišta. Znači, ništa nije slučajno.

PS  U ovom dosadašnjem ambijentu su svi imali podjednake šanse da se pozicioniraju i da kvalitetom izbore svoje mesto. To što nisi uspeo, je do tebe i tvog načina rada( mnogi su pobegli od tvog neprekidnog mešanja u rad mreže i menjanja pravila).

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Sub 23 Jun 2018, 15:13

U ovom dosadašnjem ambijentu su svi imali podjednake šanse da se pozicioniraju i da kvalitetom

........ i da kvalitetom bude što više lopova i divljaka na ulici

E da, tj. forsiraju se divljaci i lopovi na sva zona  po štampi a još više na ulici i zato zovite taxi taj i taj  jer oni ne kradu, a glavna preporuka ne uzimatjte taksi osim zvanja telefonom.... i to je kvalitet birajte lopovi i divljaci ili pošteni

ps
pitanje dana je bilo kada će da dođe neko od veliki igrač taxi biznisa,a to je već postalo jasno pokušajem rada nekih manjih taxi aplikacija,dolaskom taxify,pa pojavom cargo,pa cameo ...
pogledajmo samo šta se desilo u okruženju, Zagrebu dosta manjem od Beograda
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Sub 23 Jun 2018, 16:07

Hehe, citam posle dužeg vremena razne komentare i smešno mi je... pametovanje, filozofiranje, sve pršti .. pišu se zakoni koji će rešiti sve probleme jer po postojećim nažalost ništa nije moglo biti rešeno itd itd.. Pa kome nije jasno još moraće jednog dana da shvati da je ovo "demokratija" i da ona po svojoj funkciji dozvoljava svakome da glasa i da lupeta šta god mu padne napamet i tu je kraj vladavine naroda jer sve nadalje je u funkciji novca , vlasti i moći... ona štiti vlast, bogate, lopove i kriminalce upravo zakonima po kojima nikada i ni po kom osnovu ne mogu biti odgovorni. Jedno je sigurno, odavno nema više šahiranja na taksi stanicama bar ne na većim centralnim osim možda na VMA gde se okupljaju "poslednji mohikanci", nema guranja auta i čavrljanja ali uskoro će svi zaboraviti i na poziciju, bliži ,radio kontrolu, na antene sa zlatnim kablovima, pojačivače i slične prevare kao i na "kvaku" koja će postati retkost. Ukratko taksi više nikada neće biti ono što je bio. Krupni kapital gazi ubrzano velikim koracima i ruši sve pred sobom. Kako ćemo mi proći u toj priči u mnogome zavisi od toga kako se postavimo prema budućnosti koju možemo da vidimo ako se osvrnemo oko sebe i pogledamo kako sve to već funkcioniše u okolnim zemljama i čitavom svetu jer isto ili slično dolazi i biće instalirano i ovde hteli mi to ili ne...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 722
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sub 23 Jun 2018, 16:26

kole 44 ::

Najzad smo izašli na čistinu.
Ova priča o antimonopolskom ponašanju  je upravo priča koju zastupa i novi član radne grupe, inače savetnik za digitalizaciju Vlade Srbije. Kratko rečeno,deregulacija tržišta. Znači, ništa nije slučajno.

PS  U ovom dosadašnjem ambijentu su svi imali podjednake šanse da se pozicioniraju i da kvalitetom izbore svoje mesto. To što nisi uspeo, je do tebe i tvog načina rada( mnogi su pobegli od tvog neprekidnog mešanja u rad mreže i menjanja pravila).

Kole44 minuse za reputaciju dajes na osnovu korisnickog imena koji pise post ili na sadrzaj posta.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kole 44 taj Sub 23 Jun 2018, 16:43

BATICA 646 ::
pitanje dana je bilo kada će da dođe neko od veliki igrač taxi biznisa,a to je već postalo jasno pokušajem rada nekih manjih taxi aplikacija,dolaskom taxify,pa pojavom cargo,pa cameo ...

Zlatan, Batica i Benakiba kao obožavaoci krupnog kapitala. Zar mislite da ste toliko bitni tom krupnom kapitalu. Za njih ste vi samo trojanski konji i jeftina reklama dok se upravo taj zakon ne prilagodi njima. A onda sledi provizija od 20% i vozila ne starija od 5 godina i biće posla za svih 12 sati rada sa 30%nižom cenom. Naravno i bez Zlatana kao posrednika.
Vlado nije zaboravljen, već nije toliko bitan u ovoj priči.

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Sub 23 Jun 2018, 16:57

kole 44 ::
BATICA 646 ::

Zlatan, Batica i Benakiba kao obožavaoci krupnog kapitala. Zar mislite da ste toliko bitni tom krupnom kapitalu.

Isto toliko bitni kao i dosadašnjim udruženjma,firmama tj. samo broj koji im mesečno  plaća radio ne radio a pri tome su isti ti koji plaćaju razrađivali to udruženje ili firmu iz svog đepa
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kole 44 taj Sub 23 Jun 2018, 17:03

to je to ::

Kole44 minuse za reputaciju dajes na osnovu korisnickog imena koji pise post ili na sadrzaj posta.

I minuse a i pluseve dajem na ono što je napisano a to je ujedno i najčešće blisko vezano sa korisničkim imenom .
Nego da te pitam da li možeš kao do sada da dođeš do najnovijeg nacrta zakona i objaviš na stranicama foruma. Unapred hvala!

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sub 23 Jun 2018, 17:18

Recimo ovako.
Uglavnom se slazem sa tvojim iznosenjem stavova ovde ma ciji god to bili ali misljenja sam da se u svemu kasni i kaska pa i ono sto se usvoji zakonski nema tezinu u datom trenutku.
Samim tim i ne obracam paznju na nove nacrte zakona osim u informativmom smislu,
Bice kad dodje vreme.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Sub 23 Jun 2018, 18:35

Ja sam zgrožen time da neko može nekome da klikne 66 minusa u roku od 5 minuta i to čak  na postove koji su pisani odavno i u različitim temama ;d;rr;

Jednostavno ja se osaćem poraženo kao čovek koji učestvuje svim srcem na ovom forumu  Sad

Nije mi uopšte bitno da li je to Zlaja, kao u ovom slučaju ili bilo ko od nas!

Molim Admina da hitno ukine ocenjivanje članova jer je očigledno da nismo dorasli tom stepenu komunikacije!!!

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2543
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sub 23 Jun 2018, 19:27

Takodje, takav cin i postupak da se na ovako nefer nacin neciji dosadasnji rejting upropascava je za krajnju osudu i kritiku.

PS.
Ako je neko i pomislio slucajno da bih to mogao biti (jer su reci ukrstene) i u mene za taku osudu uperi prst. Neka ga slobodno okrene i gurne sebi u oko. Da oseti kako boli kada pokazujes u nesto sto tako nije.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

"Taxi forum" je jači i pošteniji od svih nas zajedno...

Počalji od zlaja taj Sub 23 Jun 2018, 19:42

Zokenzi ::...Jednostavno ja se osaćem poraženo kao čovek koji učestvuje svim srcem na ovom forumu...
I ako sam se sklonio na 48h i malo dišem i razmišljam samo ću vam reći da ne postoje korektniji, realniji i jednostavniji ljudi na taxi tržištu od nas svih ovde taxi na forumu, dovoljno smo hrabri, svoji i imamo šta da kažemo tj napišemo što ostaje ovde zabeleženo zauvek!
Malo se prepucavamo, ponekad vređamo ili već ali svesni smo svi da nas ima raznih i da je sve to normalno, za Zokenzija nemam reči hvale, moderira, čita, komentariše i u krajnjoj liniji ako se i ne slaže sa mnom bar poštuje što sam sa svima vama ovde! Za struju sam malo preterao i ujedno mu se i javno izvinjavam, ne znam ko je i verovatno nikada neću ni saznati ko je jer vešto prikriva svoj identitet ali to je njegovo pravo.
I da ne dužim 100 x je bolji taj strašni Yandex nego grupa Zavisno Nezavisnih taksi provokatora!
Pozdrav Zlaja Very Happy
Ps Sad tek pogledah pa ja sam ovde s vama više od 10 godina a Struja je do juće imao reputaciju oko 50 sad odjednom 80 a ja 0, svima je jasno ko je i kakav je Kole 44!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh