Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Yandex

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Београдски пословни Руководилац!

Počalji od gagi187 taj Sre 13 Jun 2018, 21:45

condom@goldi.bptv

Најлепше на свету Вас молим да када убудуће хоћете нешто да полемишете и питате, пробајте да се представите бар са, тренутно имам ту и ту фирму у стечају и дугујем повериоцима толико и толико десетина милиона, да би смо сви заједно стекли бољу слику и били објективнији!
gagi187
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 115
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bolje je svima, samo vi to iz nekog razloga još ne vidite

Počalji od zlaja taj Sre 13 Jun 2018, 21:59

kole 44 ::Što ga nisi poslušao, sada bi bilo bolje i tebi i nama...
Kad malo bolje razmislim ja sam ga u stvari poslušao a to znamo samo on i ja!
Pozdrav Zlaja

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1595
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Priča se svašta...

Počalji od zlaja taj Sre 13 Jun 2018, 22:13

gagi187 ::...да би смо сви заједно стекли бољу слику и били објективнији!
Sigurno misliš na sliku, čitaj događaj, kada si me pljunuo u lice u holu Terminala 2 ili misliš na ono kada ste mi ti Sekula i Popaj uz pomoć Sindikata Nezavisnost organizovali brutalnu sačekušu ili ipak misliš na ono kada ste posle 29 ročišta za YouTube snimak ipak morali da se suočite da sam ja nevin a vi krivi, ima pravde a to dokazuje i tako konkretan i snažan dolazak Yandex-a u Srbiju.
pozzz

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Re: Yandex

Počalji od BATICA 646 taj Čet 14 Jun 2018, 00:06

to je to :: kod njih se znalo koliko je 2+2 na kraju meseca a kod ovih bogami.....

Nista kad nam se ne bude svidelo samo ugasimo app i ne radimo sa njima i idemo dalje.. ;dpr;;[/i]

E pa, izgleda bar za sada se zna 2+2=1,5
Tako je pokazala računica...

ps
mnogi će da pitaju, a gde nestade mojih zagarantovanih 1500 po satu
Veselje
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1296
Godina : 90
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dr.Agoljub taj Čet 14 Jun 2018, 03:00

El mozeVlaji das prizna popus kao osnovno srestvo za rad nisam odavde

Dr.Agoljub
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 203
Datum upisa : 03.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Čet 14 Jun 2018, 04:20

Videh......
Reklama na Facebook,traže se vozači partneri,
popuni se formular sa podacima itd .
Biće tu svašta izgleda...

BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1296
Godina : 90
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zzmegi taj Čet 14 Jun 2018, 08:21

Videh i ja juče...bice,bice...
zzmegi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 133
Datum upisa : 12.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Čet 14 Jun 2018, 14:28

Zanimljivo je sto izgleda osim sto njihove taksiste ocenjuju musterije, mogu da se zale i nadobudni beogradski vozaci, pa citam na fb komentar lika kako je jendex taksista stao na raskrsnici i napravio guzvu (po njegovom misljenju), a na to jandeks brizno odgovara sa - dajte nam njegovu reg. tablicu ili  vreme i mesto dogadjaja, pa ce oni da ga nadju i isledjuju zbog toga. Kolege turbinasi, popustari i aplikatori, mnogo ste jadni i gladni ali tek cete osetiti sta je prava glad, a i mi sa vama nazalost. Ova tri profila taksiste su razlog konstantnog urusavanja nase sluzbe, ovi poslednji ce samo zakucati zadnji ekser na sanduk taksija u Beogradu.
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 236
Datum upisa : 19.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Čet 14 Jun 2018, 15:15

SKUPLJAMO VAŠE ŽALBE I UTISKE

Pozdrav svima! Sutra biće nedelju dana od kad aplikacija Yandex.Taxi počela sa radom u Srbiji. Nama je jako bitno vaše mišljenje i zato za one koji napišu najdetaljnije odzive u komentarima ispod ovog zapisa spremili smo poseban poklon a to je popust 60%! Poslaćemo ga privatnom porukom.
Inače, podelite sa nama vaše iskustvo:

struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2042
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Čet 14 Jun 2018, 15:27

Treba i nadalje insistirati da osnovno sredstvo obracuna tarife (vreme i predjeni put) bude iskljucivo taksimetar a ne uz pomoc GPS-a. U ovoj drugoj opcioji mi kao taksisti mnogo gubimo. Sto je veca guzva i cekanje gps manje i nerealno kuca.

struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Čet 14 Jun 2018, 18:47

struja ::SKUPLJAMO VAŠE ŽALBE I UTISKE

Pozdrav svima! Sutra biće nedelju dana od kad aplikacija Yandex.Taxi počela sa radom u Srbiji. Nama je jako bitno vaše mišljenje i zato za one koji napišu najdetaljnije odzive u komentarima ispod ovog zapisa spremili smo poseban poklon a to je popust 60%! Poslaćemo ga privatnom porukom.
Inače, podelite sa nama vaše iskustvo:

Tako je Strujo, to je komentar pacijenta koji tvrdi da je neko u 22 i 30 napravio zastoj  u Zemunu. Samo vreme, mesto i opis dogadjaja pokazuju da covek lupeta ali nema veze, sutra cemo svi imati na gepeku nalepnicu, ako imate primedbu na voznju ovog taksiste, okrenite ovaj broj - yandex Pa ce svaki mentrol moci da leci svoje frustracije jednim pozivom, a taksista ce morati da se pravda ili bude izbacen. Ma sjajno ce biti...videcete. Stranka vam da losu ocenu jer joj niste stali na cosku kom je zelela ili frustrirani bg vozac sto ste stali na cosak i napravili ogroman zastoj u trajanju od 5 sekundi u pola 11 nocu. Divota!
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 236
Datum upisa : 19.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Yandex

Počalji od Rus625 taj Pet 15 Jun 2018, 00:12

Ima li neko podatak koliko ima Yandex vozila u sistemu? Juče sa palasa kolega uzima vožnju na Novom Beogradu ,i na pitanje koliko kilometara pređe dnevno,on kaže 120 ,da li laže mene ili sebe?Realna kilometraža koju pređu te kolege je između 200 i 400 km dnevno ,pretpostavljam da nije sve yandex ,koliko je popusta dao bolje da ne zna jer mu ne bi bilo dobro.Cene nismo menjali zadnjih 6 god. a sad neki počinju kroz ovu aplikaciju ponovo da dajupopust,gde tu ima ekonomije voleo da vidim. Li

Rus625
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 16
Datum upisa : 17.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Ако коза лаже, АПР и НБС не лажу!

Počalji od gagi187 taj Pet 15 Jun 2018, 10:13

dvorskaluda@goldi.bptv

zlaja ::Sigrno misliš na
АПР ::Решењем Привредног суда у Београду пословни број 32-Ст-323/2012 од 10.02.2012. године на основу члана 150 ст.4 Закона о стечају, по службеној дужности ПОКРЕНУТ је претходни стечајни поступак ради утврђивања испуњености стечајног разлога и постојања правног интереса поверилаца и стечајног дужника за спровођење стечајног поступка

На то мислим.
gagi187
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 115
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ja sve svoje račune plaćam za razliku od vas koji se vešto kamuflirate i...

Počalji od zlaja taj Pet 15 Jun 2018, 17:26

Možda sam ja dvorska luda ali svi mi znamo ko si ti, lopurda sa aerodroma i organizator zastrašivanja i po potrebi prebijanja poštenih taksi vožača. E pa toj vašoj kriminalnoj grupi sam samo ja imao hrabrosti da se suprostavim a to tek kako me se i dalje plašite kad vam se pojavim u holu mislim da sve govori!
Ne bi više ovde polemisao ni sa tobom, ni sa DrAgoljubom i sličnim trovačima koje sam sve uspešno dešifrovao i provalio.
Pozdrav Zlaja Very Happy
Ps Posle ovog mog posta molim te nemoj da zoveš sve one tvoje prijatelje iz policije ili podzemlja kojima si mi pretio jer znaš već kako se to na kraju uvek završi!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Yandex

Počalji od Rus625 taj Sub 16 Jun 2018, 10:09

Jbg ovaj forum se opet pretvara u bojno polje ličnih obračuna.Saznao u međuvremenu da je Yandex dobio poziv ministra Popovića i ušao u grad Kragujevac koji ga je subvencionisao za otvaranje 100 radnih mesta.Zadatak koji treba da završe tamo su detaljnije navigacione mape grada i uređenje javnog saobraćaja istog.U prevodu(voleo bih da nisam u pravu) kol centar je spreman i čeka se preuzimanje tržišta i taxista grada Beograda ,a verovatno i ostalih gradova po Srbiji ,ako se ovo ostvari verovatno bi trebalo da se spremamo za rastanak sa gazdama tj.vlasnicima udruženja u kojima radimo.

Možda se nekom neće svideti ,ali taxisti i kamiondzije su odprilike ostali kao jedina jača grupacija koja ima smelosti da izađe na ulicu i otvoreno izrazi nezadovoljstvo .Twiter i facebook su postali stecište ogorčenih a sa druge strane mlitavih ljudi.Komentari po javnim glasilima su, verovatno ste pročitali katastrofalni.Prvo CarGo pa sad Yandex,ima li još nešto da izvrši atak na našu profesiju,verovatno ima videćemo još.

Ruski Yandex otpočeo mapiranje-sledi širenje poslovanja na Srbiju.       http://www.netokracija.rs.yandex-Srbija. 142972/amp.   Ovo je članak koji je objavio sajt netokracija.rs još u martu ove godine.Možda će neko reći ,od ovih koji bi trebalo da znaju za to,da nisu znali za dolazak Yandexa ,sad znaju.Negde u januaru sličan članak objavio blic online .

Rus625
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 16
Datum upisa : 17.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sub 16 Jun 2018, 18:48

Yandex i Mape?
Zvuci jako prosto ali je u sustini veoma komplikovano.

Zasto??
Kada kazete Mapa vecina njih podrazumeva da mu app pokaze gde se nalazi ulica i odredjeni kucni broj gde treba doci. I to je u redu ali samo donekle. Ova radnja se jos naziva i mapiranje.

Drugi deo vaznije stvari koji treba dobra mapa da odradi je taj da odredi najkraci, najbolji ili moguci nacin kako do izabrane adrese stici. Ta radnja se zove rutiranje.

Bez sadrzajnog mapiranja i dobrog rutiranja nema kvalitetno napravljene mape. A bez kvaliteta nema dobre ni usluge.

Yandex ima problem sa rutiranjem.Koji se direktno odrazava na proracunatu i prikazanu cenu. Koja zatim utice na probleme i nezadovoljstvo kod klijenata koji su im ukazali poverenje. A reflektuje se na taksiste.

Primer:
-Smernost ulica, narocito u centru grada, dovodi do toga da app pokazuje najkracu mogucu rutu a samim tim i mnogo nizu cenu prevoza od realno ostvarene.

Uzmimo samo jedan slucaj gde je iduci ul.Svetogorska zabranjeno skretanje ulevo u Palmoticeva. U realnim uslovima vi morate da bi bilo saobracajno ispravno da napraviti mnogo veci krug za dolazak na poziciju iste adrese. To u velikoj meri samo na jednom malom primeru povecava cenu. Koja stranci u samom startu nije predocena.
I eto vec razloga za pitanje -ovo nesto nije u redu??

Primer skinut sa Yandex mape
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

LAGANJE

Počalji od to je to Juče u 13:46

Neverovatno koliko app laze samo da bi navukla taksistu da prihvati voznju, od 500 do 1500 metara smanjuje razdaljinu od vozila do adrese.
Na primer
Bigz u ponudi voznje do Svetozara Markovica 41 je udaljen samo 1700 metara
T.S. Vidikovac od Praske 36 na B.Brdu je samo 3600 metara.

Koliko su smesni i koliko podcenjuju taksiste Beograda je neverovatno.

Kad se desifruje transakcija onda nastavak malo opsirnije
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2959
Godina : 47
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja Juče u 16:56

Odbiti ponudjenu voznju na 200m udaljenosti od slobodnog taksiste na koju se po proracunu app stize za 1 minut. Rekli biste to stvarno treba da se kazni.
Nevaljali taksista kojem se ne radi!!!

Ali da li je bas tako ???

-Kneza Milosa, Andricev venac....spustate se nizbrdo. Stranka poziva taksi Kralja Milana 3 iz Little Europe Hostel.
Dobija poruku da je dostupno slobodno vozilo na 200m od adrese i da dolazi za 1 minut.

Mozda dronom ili krilima !!!

struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to Danas u 14:57

to je to
Admin
Admin