Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi reprogram 2016 godina

+16
struja
Dr.Agoljub
milanche514
VENELUME
to je to
mareska
benakiba
jerotije318
BATICA 646
zlaja
padobranac
miamilojevic
brat saja
Alhemicar
ramplinstinski
kole 44
20 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od BATICA 646 Čet 01 Sep 2016, 19:46


Znači sledećih 1095 dana po dve crvene svaki dan
za reprogram,tekući porez,gorivo i smenu.... ;qjqw;
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od Dr.Agoljub Sub 03 Sep 2016, 06:18

Ša porez? Pa nisam daladu da plačam nisam odavde

Dr.Agoljub
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 03.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od brat saja Sub 03 Sep 2016, 09:47

benakiba ::Ovako ili onako najebali smo kao žuti..dok mi potpisujemo reprograme i programe ilegalci sa 20% nesmetano rade, nelegalnih sve više i više i uzeti vožnju ispred splava ili kluba je postalo skoro nemoguća misija jer su sada zauzeli sve punktove gde iole ima posla..uostalom teško je i proći jer su parkirani svuda pa i po kolovozu u dva reda..šta misle komunalci, saobraćajci i inspektori ne znam ali je činjenica da živimo u totalnoj anarhiji i šta će biti sutra niko ne može da zna a tek za šest godina eee ko preživi pričaće..
Nelegalni,tj. oni koji su registrovani van Beograda,sada rade sa nekim papirom koji su dobili od nase drage bogomdane vlade  posle zadnjeg protesta.Nedavno me zaustavi komunalac i pita mene da li smeju da rade tako.Kakva banana.


Poslednji izmenio brat saja dana Sub 03 Sep 2016, 12:14, izmenjeno ukupno 1 puta
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od Zokenzi Sub 03 Sep 2016, 11:47

Ovoliki broj divljh taksista na ulicama Beograda ne pamte ni najstariji sugrađani ;;qwu:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od benakiba Sub 03 Sep 2016, 15:11

Da, krajnje je vreme da se gradska i republička vlast opomene jednim masovnim protestom jer je sve otišlo u pm.Ako neko misli da će se sve rešiti samo tako što ćemo čekati i ćutati grdno se vara jer biće sve gore i gore...niko ne pamti ovoliko divljih, ovakvu nezainteresovanost sindikata i drugih taksi organizacija, nezainteresovanost i ignorisanje organa vlasti pa bi zaista trebalo da ih sve spustimo na zemlju ili još bolje da ih dignemo u vazduh jednim nezapamćenim "spontanim" blokiranjem svih gradskih saobraćajnica i celokupnog života u gradu za čega jedino mi imamo pravi potencijal i snagu..

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 741
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od Dr.Agoljub Ned 04 Sep 2016, 06:18

Al da bude masovno kao avokadska kancelarija ili recimo Petoševič nisam odavde

Dr.Agoljub
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 03.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od benakiba Ned 04 Sep 2016, 08:21

Eee da, baš tako doktore, kao Petošević...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 741
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od struja Uto 06 Sep 2016, 09:21

padobranac ::
a kada smo pa racunali na bolest i kvarove.
rata je 10000.

Ti si jos samo jedan u nizu koga bi ovo trebalo najvise da interesuje?

Mat i gotovo

Dva obicna momka prelaze ulicu
Novi reprogram 2016 godina - Page 2 8wcf37


Idu u pravcu TAXI stajalista Zagubica
Novi reprogram 2016 godina - Page 2 2h3c7qb


Uvidevsi situaciju, Gold 886, BG 863-IX, ne propusta priliku. Prilazi im blize u susret i nudi se. Da li kao bolji, posteniji ili povoljniji ostace tajna?
Novi reprogram 2016 godina - Page 2 201a3p


Varka je uspela. Putnici spakovani a putovanje moze da krene.
Novi reprogram 2016 godina - Page 2 281ec7t

A VI ostali IZVINITE!
Red za šalter i uplate je tamo....

struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od benakiba Sre 07 Sep 2016, 07:04

Da li je moguće da ovakve stvari ovde nikoga ne dotiču??? Pričamo o reprogramu kao da nam neko nešto poklanja i trčimo u njega ne razmišljajući da kakva je tendencija rasta divljih i protivzakonitih verovatno nećemo moći i da ga plaćamo...Na osnovu svega što se dešava izgleda da je ovo sve dogovoreno u paketu sa reprogramom jer se niko ne oglašava ..Voleo bih da znam da li ikome sa ovog foruma ovo smeta i da li smo svesni posledica osim što smo u stanju da se sprdamo sa onima koji o trenutnom stanju pišu..

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 741
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od ka5an Čet 08 Sep 2016, 19:48

Tema je trebala da se zove "Nova prevara - 2016 godina".
Očigledno je da će država na sve načine pokušati da naplati svoja potraživanja na sve moguće načine pre ulaska u EU, jer će onda EU da izbriše sva dugovanja svima koji su dužni po ovom i sličnim osnovama, pa ko se upeca - upecao se!
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od ramplinstinski Čet 08 Sep 2016, 20:33

A, uci cemo u EU 3986 bounce
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od ka5an Pet 09 Sep 2016, 05:03

najbolje bi bilo - nikad.
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od Blackshadow Pet 09 Sep 2016, 08:03

Čuj, EU briše dugove nisam odavde
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od ramplinstinski Pet 09 Sep 2016, 20:13

Pa, zar nije bolje da udjemo, pa da nam oproste dugove?
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od Blackshadow Ned 11 Sep 2016, 01:14

Ma jok bre, udjemo u evroazijsku uniju i obrišu nam sve i daju nam po 10k €, za trošak!
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od ka5an Ned 11 Sep 2016, 06:14

Blackshadow ::Čuj, EU briše dugove nisam odavde

Bugarski i rumunskii taxisti su bili u istom, oakvom položaju kao što smo mi sada.
Kad su ušli u EU, bili su im izbrisani svi dugovi, a nenormalni doprinosi, kakve mi imamo sada,
su im redukovani na normalu s tim da više ne smeju da duguju više od tri meseca po tom osnovu
inače im sledi kazna kao za utaju poreza, a svi znamo kolike su kazne na zapadu za to.
Ta redukcija je bila otprilike kao kad bi mi sad imali zaduženje od oko 5000, 6000 rsd/mesečno.
Naravno, taxi asocijacije su im ukinuli, jer one ne postoje u normalnim državama!
Postoje samo vlasnici taxi firmi sa svojim vozilima, koji zapošljavaju taxiste, i samostalci.

PS
Na ostatak gluposti ne odgovaram, to rade oni iz predškolskog... Veoma srecan
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od benakiba Pon 12 Sep 2016, 11:46

Da i to je neko poglavlje pa pre ulaska mora da se podvuče crta i svi iznad crte da se ponašaju u skladu sa poreskim zakonima koji se mora prilagoditi mogućnostima obveznika..nema više nebuloznih, nenaplativih i virtuelnih dugovanja već sve mora da bude čisto i na nuli...svako je to rešio na svoj način ovako ili onako a i mi smo mogli to da rešimo mnogo bolje jer pokazaće se da ovaj nesrećni reprogram na kraju neće dovesti do potpunog rešavanja ovog problema jer će biti još mnogo zemljotresa u narednih pet godina..

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 741
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od Blackshadow Pon 12 Sep 2016, 12:09

ka5an ::
Blackshadow ::Čuj, EU briše dugove nisam odavde

Bugarski i rumunskii taxisti su bili u istom, oakvom položaju kao što smo mi sada.
Kad su ušli u EU, bili su im izbrisani svi dugovi, a nenormalni doprinosi, kakve mi imamo sada,
su im redukovani na normalu s tim da više ne smeju da duguju više od tri meseca po tom osnovu
inače im sledi kazna kao za utaju poreza, a svi znamo kolike su kazne na zapadu za to.
Ta redukcija je bila otprilike kao kad bi mi sad imali zaduženje od oko 5000, 6000 rsd/mesečno.
Naravno, taxi asocijacije su im ukinuli, jer one ne postoje u normalnim državama!
Postoje samo vlasnici taxi firmi sa svojim vozilima, koji zapošljavaju taxiste, i samostalci.

PS
Na ostatak gluposti ne odgovaram, to rade oni iz predškolskog... Veoma srecan

Ovo si čuo na taxi stanici ili proverio na licu mesta, pročitao negde, voleo bi da vidim izvor?
Pa hajde da se uozbiljimo ili ipak Kazahtan, Azarbejdžan, jeftino gorivo i naplata u zlatu...?
pozz
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od struja Pon 12 Sep 2016, 15:31

I meni ovo deluje kao jedno od logicnih resenje....mada sam opet skeptik.....ko ce bre da se odrekne necega sto moze na ovaj ili onaj nacin da uzme?
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od ka5an Ned 09 Okt 2016, 12:20

Blackshadow ::
ka5an ::
Blackshadow ::Čuj, EU briše dugove nisam odavde

Bugarski i rumunskii taxisti su bili u istom, oakvom položaju kao što smo mi sada.
Kad su ušli u EU, bili su im izbrisani svi dugovi, a nenormalni doprinosi, kakve mi imamo sada,
su im redukovani na normalu s tim da više ne smeju da duguju više od tri meseca po tom osnovu
inače im sledi kazna kao za utaju poreza, a svi znamo kolike su kazne na zapadu za to.
Ta redukcija je bila otprilike kao kad bi mi sad imali zaduženje od oko 5000, 6000 rsd/mesečno.
Naravno, taxi asocijacije su im ukinuli, jer one ne postoje u normalnim državama!
Postoje samo vlasnici taxi firmi sa svojim vozilima, koji zapošljavaju taxiste, i samostalci.

PS
Na ostatak gluposti ne odgovaram, to rade oni iz predškolskog... Veoma srecan

Ovo si čuo na taxi stanici ili proverio na licu mesta, pročitao negde, voleo bi da vidim izvor?
Pa hajde da se uozbiljimo ili ipak Kazahtan, Azarbejdžan, jeftino gorivo i naplata u zlatu...?
pozz

Odavno su se zbili ti događaji, bilo tad o tome po novinama, a van domaćih taxi-stanica, ako iskopam to iz istorije - šaljem.
Evo nečeg mnogo goreg od toga "ja sam plaćao, neka plati i on", a linkovano, tagovano, uredno zavedeno...;

;klm;

pozzzz Veselje
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od benakiba Pet 14 Okt 2016, 15:35

Stiglo rešenje u nevreme..danas za sutra jer sutra je petnaesti pa treba uplatiti i redovan harač i reprogram, već na startu problem a narednih 5 godina ko živ ko mrtav...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 741
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od padobranac Uto 17 Jan 2017, 06:18

ajmo sad na citanje resenja, pa kome nije jasno kod svog referenta na pojasnjenje.

TACKA 2. (otprilike ovako)

duznik tj. taksista je duzan da PLATI neku godisnju KAMATU koju SAM obracunava a ima veze sa rastom cena na malo i Narodnom bankom Srbije.

kazu OBAVEZNO platiti u suprotnom postoji opasnost izbacivanja iz reprograma.

pozdrav
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od Alhemicar Uto 17 Jan 2017, 10:32

To se zna od pocetka i referent mi je odmah rekao,a iznosi 4.5% godisnje na ostatak duga.Izracunali su mi redovno za prvih 6-7 meseci,a posle toga na korekciju jer i ostatak duga pada.
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od to je to Uto 17 Jan 2017, 21:07

padobranac ::ajmo sad na citanje resenja, pa kome nije jasno kod svog referenta na pojasnjenje.

TACKA 2. (otprilike ovako)

duznik tj. taksista je duzan da PLATI neku godisnju KAMATU koju SAM obracunava a ima veze sa rastom cena na malo i Narodnom bankom Srbije.

kazu OBAVEZNO platiti u suprotnom postoji opasnost izbacivanja iz reprograma.

pozdrav

Nema potrebe da ti sam uplacujes, budes uvek u plusu a oni ce sami da uzmu kad dodje vreme. Veoma srecan

Reprogram se zaleteo i danas na parkingu opstine rakovica kao da je uvedena nova taksi stanica sve taksi vozika inace za taksiste je parkin gratis ako ima mesta na istom.
Konsolidovani upit stanja izgleda sa brojkama skroz drugacije nema vise brojke koliki je osnovni dug reprograma(100,200,300 hiljada kako ko), ako je placano sve redovno do 16.01. stoji realno trenutno stanje.
Zanimljivo je da ako recimo imate ratu na jednom racunu 4100 a uplati se 5000 sistem vam skida 4100 a onih 900 se knjizi kao plus na racunu i tu se ostvaruje mogucnost da se naplati revalorizacija.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od ramplinstinski Uto 17 Jan 2017, 22:29

Jesi isao kod Ilije, ili kod onih na 4. spratu?
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od padobranac Sre 18 Jan 2017, 17:46

Alhemicar ::To se zna od pocetka i referent mi je odmah rekao,a iznosi 4.5% godisnje na ostatak duga.Izracunali su mi redovno za prvih 6-7 meseci,a posle toga na korekciju jer i ostatak duga pada.

TO SE ZNA, TO SE ZNA...a meni referent nije nista rekao. tebi izracunao referent a moj kaze idi kod onoh u naplatu mi sa tim nemamo nista.

a ustvari niko nista ne zna. negde mi se provuklo da ce viti neka kamata NBSa ali se oteglo od aprila do septembra da sam samo cekao da pocnem da placam reprogram. niko te ne upozori, niko nista ne zna.

to je to ::Nema potrebe da ti sam uplacujes, budes uvek u plusu a oni ce sami da uzmu kad dodje vreme.

lakse reci nego uciniti

P.S. mozda nije lose s vremena na vreme nesto i pitati
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od Alhemicar Sre 18 Jan 2017, 19:07

Kazem "To se zna" jer mi je referent pri potpisivanju reprograma naglasio da sam u obavezi da placam i godisnju kamatu od 4.5% na ostatak duga.OK.."Jel vam nije problem da mi to izracunate i dopisete pored svake kolone?" Izracunala mi i napisala u roku od 5 minuta i to je to.
a meni referent nije nista rekao. tebi izracunao referent a moj kaze idi kod onoh u naplatu mi sa tim nemamo nista.
Ok posto vi ne znate,dovedite mi vaseg sefa,mozda on zna?! Ako ni sef ne zna,trazis direktora..itd...Makar je moj nastup takav sa njima.Sede na drzavnim jaslama,primaju dobru platu,a sve rade ili ne rade preko one stvari! Davno sam prestao da budem fin sa ljudima koji tu sede i primaju platu zbog mene!
P.S Jednom sam ih "zamolio" da mi objasne ceo listing,sta znace one kolone,minusi,plusevi,cifre..Nisam ja duzan to da znam,to je njihov posao.Takodje oni MORAJU da ti izracunaju tu stavku od 4.5% ako ti to trazis(zahtevas) od njih.Cim pomenes sefa ili direktora,odmah se menja ploca,a do tada..Idi tamo,to nije moj posao,sto niste citali ugovor,itd...
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od benakiba Čet 19 Jan 2017, 13:36

Juče sam bio u poreskom na Paliluli i pitao referenta u vezi te kamate a odgovor je glasio ovako: " plaćaj ono što ti piše,kakva kamata kada ni mi ne znamo kako ćemo i da li ćemo i kada obračunavati tu neku kamatu...kakva kamata, plaćaj redovno i nećemo mi nikoga izbacivati iz reprograma jer to moramo peške i ogroman je posao" He he dakle stanje je i dalje isto, skoro se ništa ne menja..naravno da ja svaki mesec plaćam nešto više za svaki slučaj jer ih već dobro poznajem, ne postoji reprogram iz koga nisam izbačen uglavnom usled neke gluposti i sada "koga zmija ujede i guštera se plaši".. nisam odavde

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 741
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od Alhemicar Čet 19 Jan 2017, 19:53

Pa pise da si duzan da placas 4.5% kamate na ostatak duga....To sto on ne zna,ne znaci da ne pise...
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od brada Čet 28 Dec 2017, 00:32

Dobro veče svima...
Savet...
Dobili ste konačna rešenja za porez za 2016 i 2017 i akontaciono rešenje za 2017...
Zbog Vaše mirne savesti pronađite vreme i prošetajte se do Vaših filijala Poreske uprave i tražite amalitičke kartice za 2015, 2016 i 2017...
Analitičke kartice tražite od Vaših poreskih inspektora koji Vam prate tekući porez...
Ko je u reprogramu neka ode do poreskog inspektora koji je zadužen za isti, traži listing i proveri da li je sve u redu ili postoji neki problem...
Poz...

brada
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 155
Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od struja Čet 28 Dec 2017, 06:17

Korisno
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od ramplinstinski Čet 28 Dec 2017, 18:50

Sta su analiticke kartice?
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od brada Čet 28 Dec 2017, 19:30

Dobro veče...
Znaju oni...
Poz...

brada
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 155
Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od to je to Čet 28 Dec 2017, 23:56

Pusti sto oni znaju, kada nesto trazim bilo bi lepo da znam za sta mi to treba.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od brada Pet 29 Dec 2017, 08:51

Analitička kartica ili listing (neki ga i tako zovu).
Kraj je godine. Dobio si konačno rešenje za 2015 i 2016 i akontaciono rešenje za 2017.
Zbog sebe uzmi i proveri stanje.
Za reprogram sam već napisao.
Poz...

brada
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 155
Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina - Page 2 Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu