Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz Pinka pre par dana isključena dva vozača

2 posters

Ići dole

Iz Pinka pre par dana isključena dva vozača Empty Iz Pinka pre par dana isključena dva vozača

Počalji od parmin Pon 27 Jan 2014, 22:08

Dispečer je pre par dana objavio informaciju da su kolege taj i taj trajno isključeni, zato što su primili vožnju preko ... e sad ovo nisam čuo i nisam ukapirao. Ali mi reče jedan kolega da su primili vožnju preko tableta. Šta je to? Mislim, znam šta je tablet, ali ne znam kako su primili vožnju. Da li neko zna nešto više o ovome? nisam odavde 
parmin
parmin
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 158
Godina : 69
Location : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Iz Pinka pre par dana isključena dva vozača Empty Re: Iz Pinka pre par dana isključena dva vozača

Počalji od to je to Pon 27 Jan 2014, 22:17

Malo vise paznje sledeci put.

https://taxi.darkbb.com/t1237-pintaxi#50524
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu