Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŠTA SE SPREMA ILITI MOGUĆI RASPLET

+25
plavi
denije
maradona
pauk 523
Pauk
bodi
VENELUME
fica
ramplinstinski
brat saja
struja
Alhemicar
microb
super9
miamilojevic
mrgud
padobranac
jerotije318
Blackshadow
ka5an
angelina
Musa
time
magnum
zzmegi
29 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

ŠTA SE SPREMA ILITI MOGUĆI RASPLET - Page 3 Empty Re: ŠTA SE SPREMA ILITI MOGUĆI RASPLET

Počalji od struja Pet 15 Feb 2013, 16:11

Ma ljudi to je sasvim ok. moraju nekako da nas obeleze da bi se razlikovali od "divljaka" i ovome slicnim.

ŠTA SE SPREMA ILITI MOGUĆI RASPLET - Page 3 Taxiug

Vidite ovaj nema sanse da prodje estetski i stekne uslov za obavljanje taksi prevoza!

Verujete li vi u ovo sto ovde pise?
Ja neki put ne verujem ni sam sebi sta se oko mene desava!
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA SE SPREMA ILITI MOGUĆI RASPLET - Page 3 Empty Re: ŠTA SE SPREMA ILITI MOGUĆI RASPLET

Počalji od ATILA NS 1020 Ned 17 Feb 2013, 22:14

Tako je i kod nas od 01.marta pregled mogu da pređu vozila sa euro3 normom!! Kod nas nije rekla kazala već će zaista tako i biti!! A vozila poput raspale Astre i njemu sličnim verovatno nema u ozbiljnim firmama već u kojekakvim kvazi udruženjima!! A tako je i kod nas,u najlošijim firmama ima i askone,rekorda,101,....itd! Kod mene u firmi ne može starije vozilo od 2003godišta,bez klime i vozila poput punta i u toj klasi!!!
ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA SE SPREMA ILITI MOGUĆI RASPLET - Page 3 Empty Re: ŠTA SE SPREMA ILITI MOGUĆI RASPLET

Počalji od kosta232 Sre 20 Feb 2013, 16:55

Niti se sta sprema ,niti ce se sta rasplesti.Sto se tice e3 ,to smo imali prilike da vidimo kako izgleda jos davne 2005god kada je grad Beograd doneo odluku sa tim u vezi.Najvecu korist iz svega su izvukle banke,a najveci gubitnici su auto taksi prevoznici,pa nevidim svrhu da neko podrzava nesto sto ,nam pravi stetu i gubitke.Mnogo je veci trosak odrzavati ta vozila ,svedoci smo mi sami,pa zato sve veci broj kolega u Beogradu ,ponovo prelazi na relativno starija vozila,upravo zbog niskih troskova amortizacije.Mnogo vaznija stvar od toga koji motor poseduje vozilo je da ono bude tehnicki i ispravno ,bezbedno ,pristojno ,i cisto.Ne moze niko de me ubedi da u Srbiji ne moze da se voze automobili ,iz1995 i 1996 ,poput, merc.e klase,ili bmw5 ili audi6,kada je cinjenica da se jos uvek u Evropi voze.Svojim ocima sam pre par godina u Cirihu na taksi stanici video 123. pa 124,i na kraju novu e klasu.Auto taksi delatnost ,je privatna ,samostalna delatnost gde vladaju zakoni ponude i traznje,odnosno trziste pa iz toga dobijamo stranke ,koje same biraju sa kim ce se prevoziti,kojim vozilom,da li ima klimu ili ne ili je vozilo bolje ili losije.Po toj logici onaj koji vozi bolje vozilo ,trebalo bi da ima i vise posla,a onaj sa losijim moze da stavi kljuc u bravu,da li je bas tako.Ako neko ima stranku koja hoce da se vozi sa raspalom askonom i da mu to ne smeta,sta nekog briga za to.Ako Drzava hoce e3,e4,e22,e36,neka donese na nivou cele drzave,ekolosku normu,a ne samo za jednu delatnost,sto sa ekologijom ima malo veze.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA SE SPREMA ILITI MOGUĆI RASPLET - Page 3 Empty Re: ŠTA SE SPREMA ILITI MOGUĆI RASPLET

Počalji od solaris Čet 08 Maj 2014, 13:56

I meni treba taj neki reprogram. Ne mogu to da placam. Majku im lopovsku.
solaris
solaris
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 3
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 08.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA SE SPREMA ILITI MOGUĆI RASPLET - Page 3 Empty Re: ŠTA SE SPREMA ILITI MOGUĆI RASPLET

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu